Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100402_obrazok1.jpg
24. novembra 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Oplatí sa v tejto dobe požičať si peniaze? Od ľudí áno!

24.11.2022 – V dnešnej dobe rýchlo rastúcich cien a nákladov na život nie je jednoduché si nasporiť primeranú rezervu na nepredvídateľné výdavky alebo drobné radosti, ktoré chceme dopriať sebe alebo naším blízkym. Je dobré si v tejto dobe požičať a na čo si máme dávať pozor?

Pôžička Vám pomôže pri financovaní potrieb, na ktoré aktuálne nemáte celú hotovosť a rozloží potrebnú sumu na menšie pravidelné splátky. Ak úroková sadzba pôžičky nie je vysoká, a nie sú s ňou spojené vysoké poplatky, môže pôžička pomôcť Vášmu rozpočtu. V týchto neistých časoch to dokonca môže byť vhodnejšie riešenie ako siahať na usporené rezervy.

Dôležité je si splátku pôžičky nastavať tak, aby Vám v rodinnom rozpočte zostala dostatočná rezerva na všetky pravidelné aj nepravidelné výdavky. Okrem úrokovej sadzby a poplatkov si treba dávať pozor aj na to, aby sa podmienky Vašej pôžičky počas doby jej splácania nemohli zmeniť a aby Vaša splátka s ktorou počítate zostala vždy rovnaká.

Nie každá finančná inštitúcia Vám dovolí si splátku pôžičky nastaviť podľa Vašich potrieb a tiež negarantuje, že sa jej podmienky v budúcnosti nebudú meniť. Riešením by mohli byť kolektívne pôžičky na Žltom melóne. Žltý melón poskytuje pôžičky, ktoré sú financované ľuďmi, a nie inštitúciami, a profitujú z nich priamo ľudia.

Žltý melón na Slovensku úspešne funguje už viac ako 10 rokov. Prefinancoval pôžičky tisícom klientov za vyše 30 mil. EUR. Celá žiadosť o pôžičku na www.zltymelon.sk funguje online a hravo ju vyplníte za pár minút z pohodlia domova, práce alebo kaviarne.

ŽLTÝ MELÓN JE VÝHODNÝ

Úrokové sadzby a podmienky pôžičiek na Žltom melóne sú rovnako výhodné, a často aj výhodnejšie, ako v banke. Splátku si nastavíte presne podľa Vašich potrieb. Za žiadosť neplatíte žiadne poplatky, podmienky pôžičky sa Vám počas jej trvania meniť nebudú a pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť.

Pôžičku môže získať každý, kto má stabilný príjem, nemá problém so splátkami iných pôžičiek a nemá žiadne exekúcie.

VÁŠ SUSED NEBUDE VEDIEŤ, ŽE SI BERIETE PÔŽIČKU

Cez Žltý melón Vám pôžičku financujú iní ľudia, ktorí si takto zhodnocujú svoje peniaze. Nemusíte sa však báť, medzi užívateľmi je držaná anonymita a Vaše osobné údaje investori k dispozícii nemajú.

Máte záujem takúto pôžičku získať? Vyplňte online žiadosť na stránke: www.zltymelon.sk

Informačný servis

K téme

6 najkrajších oblastí v Dolnom Rakúsku, do ktorých sa oplatí vyraziť na cyklistiku V Historickej radnici v Košiciach udelili Ceny mesta a primátora

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.