Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Opäť padol jackpot v hre LOTO 5 z 35

BRATISLAVA 2. júla – Len tri dni po stredajšom žrebovaní hry LOTO 5 z 35, z ktorého vzišla 60-tisícová hlavná výhra, padol ďalší jackpot. „V nedeľu sa šťastie opäť usmialo na hráča, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO 5 z 35 v Bratislavskom kraji. Na svoj účet si bude môcť pripísať 7 471,80 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Dodal, že ide už 13. jackpot, ktorý padol tento rok v „malom lote“.

V hre LOTO 5 z 35 možno vyhrať skutočne zaujímavé výhry. Takú napríklad prinieslo aj v úvode spomínané stredajšie žrebovanie 27. júna. Hráč, ktorý uzatvoril stávku v Bratislavskom kraji, vtedy vyhral 60 034 eur. Ide zatiaľ o druhý najvyšší tohtoročný jackpot, aký padol v hre LOTO 5 z 35. Doteraz najvyšší jackpot v „malom lote“ zaznamenali v spoločnosti TIPOS 19. februára 2012. „Išlo zároveň o prvý tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO 5 z 35. Mal hodnotu 118 581 eur,“ pripomenul Čépe.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 pribudla aj doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura vyjde hráča len na 2,15 eura.

Doplnková hra JOKER je stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Doprajte si autentický zážitok pre celú rodinu. Stredoveké stany opäť na novom mieste! Roller Disco prechádza z oranžovej na tyrkysovú: Ayvens opäť podporí festival Pohoda ôsmimi automobilmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.