Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97146_tlacova_sprava_baner_1280x840px 676x444.jpg
15. novembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

OC Aupark Košice oslavuje 10 rokov

15.11.2021 – Obchodné centrum Aupark Košice oslávilo jubilejných 10 rokov od svojho otvorenia. 10. novembra 2011 obchodné centrum v Košiciach otvorilo svoje brány pre širokú verejnosť a tešilo sa veľkej popularite a návštevnosti od prvých dní po svojom otvorení.  Inak tomu nie je ani dnes a to najmä vďaka svojej polohe v centre mesta, skvelej atmosfére a rôznorodosti značiek, ktoré tu zákazníci nájdu, centrum stále radi a  pravidelne navštevujú.

Tradično-netradičným znakom OC Aupark Košice je, že svoje narodeniny neoslavuje vo veľkom štýle, ako to pri takýchto výročiach zvyčajne býva, ale oslavuje troška inak, potichu a nenápadne. Predsa len ani obdobie, ktorým nielen naša krajina už dlhšie prechádza, veľkým a pompéznym oslavám príliš nesvedčí.

Aj z dôvodu týchto skutočností sa obchodné centrum Aupark Košice rozhodlo urobiť oslavu svojich narodenín iným spôsobom, a to finančnou pomocou niekomu, kto to potrebuje a určite ocení. Po dôslednom zvážení vybral príspevkovú organizáciu zriadenú mestom Košice, Psychosociálne centrum Košice. Toto komplexné sociálno-zdravotnícke zariadenie poskytuje nielen ambulantné, ale aj pobytové služby vrátane psychologických, psychiatrických a poradenských služieb. Poskytuje pomoc ľuďom s rôznymi ťažkosťami, ale najmä pomoc prevažne jednotlivcom s deťmi v oblasti núdzového bývania.

Vedenie Psychosociálneho centra Košice finančný dar v hodnote 5.000 Eur prijalo s veľkým prekvapením, ale s o to s väčšou vďakou a nadšením. Tento príspevok pomôže centru pri nákupe nevyhnutného vybavenia a zariadenia, ktoré im momentálne chýba.

Zobraziť fotogalériu k článku:
OC Aupark Košice oslavuje 10 rokov (fotografie)

Informačný servis

K téme

Modrého anjela za najlepší hraný film 30. ročníka MFF Art Film získala emotívna sudánska dráma Zbohom, Júlia MFF Art Film bude aj ďalších 10 rokov v Košiciach

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.