Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95766_foto c. 1 676x477.jpg
1. júna 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

OBI na Slovensku expanduje ďalej. V Spišskej Novej Vsi vo štvrtok 27.5.2021 otvorili svoju pätnástu predajňu, ktorá sa môže pochváliť zaujímavým prvenstvom

1.6.2021 – Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila 27.5.2021 v Spišskej Novej Vsi svoju celkovo pätnástu predajňu na Slovensku. V nasledujúcich mesiacoch k nej pribudnú predajne v ďalších mestách. Reťazec sa v rámci svojej stratégie chce dostať bližšie k zákazníkom v okresných mestách.

„Tešíme sa, že napriek pretrvávajúcej pandémii plníme naše záväzky a po úspešnom otvorení v Dunajskej Strede investujeme do ďalších nových prevádzok, ktoré na Slovensku otvoríme,“ potvrdil Hendrik Voigt, generálny riaditeľ spoločnosti OBI Slovakia.

Nemecký reťazec OBI je na Slovensku a v strednej Európe jednotkou v oblasti DIY sortimentu a potrieb pre domácich majstrov i domácnosti. Na Slovensku má OBI dnes spolu s novou prevádzkou v Spišskej Novej Vsi už 15 predajní. S ponukou viac ako 60-tisíc výrobkov a dominantným, viac ako 30-percentným podielom na trhu projektových hobbymarketov chce svoje služby sprístupniť novým zákazníkom aj v menších mestách.

„Po Spišskej Novej Vsi plánujeme ďalšie predajne otvoriť aj v iných okresných mestách, v tomto roku ešte v Michalovciach. A našim zákazníkom tak ponúknuť možnosť nakúpiť všetko pod jednou strechou,

Navyše v prístupných otváracích hodinách. Nedovolíme, aby nás pandémia v našom úsilí o expanziu spomalila a budeme pokračovať v  realizácii plánov, ktoré sú predpokladom úspechu  na slovenskom trhu,“ upresňuje Voigt.

Na nákupy na bicykli

Novootvorená predajňa v Spišskej Novej Vsi sa môže pochváliť zaujímavým prvenstvom. Ide o prvú prevádzku OBI na Slovensku, ku ktorej povedie aj nová cyklotrasa. „Tešíme sa, že naši zákazníci budú mať možnosť zvoliť si pre nákup aj ekologickú formu dopravy a so sortimentom väčších rozmerov im radi pomôžeme“, hovorí Ľudovít Gášpar, regionálny manažér predaja OBI Slovakia.

Domáci majstri sa môžu tešiť na nový koncept usporiadania elektronáradia a príslušenstva. Ostatní zákazníci určite ocenia bohatú ponuku výnimočného záhradného centra, najmä v tomto ročnom období. Okrem stoviek najrozmanitejších rastlín v ňom nájdu záhradný nábytok, grily, bazény a ďalšie produkty na voľný čas a zábavu.

„Keďže máme predajne po celom Slovensku, dobre poznáme slovenských zákazníkov a rozumieme ich potrebám. Naše predajne ročne navštívi šesť miliónov zákazníkov. Takmer všetok sortiment je možné rezervovať online a vyzdvihnúť v predajni alebo pohodlne cez Onlineshop nechať dopraviť domov. Naši zákazníci oceňujú aj projektové poradenstvo, ktoré v  OBI prevádzkach poskytujeme. Či už ide o prípravu projektu prestavby bytu, alebo o rekonštrukciu celého domu“, dodáva Gášpar.

O spoločnosti OBI

OBI je dominantným hráčom na DIY trhu nielen v Nemecku, ale aj vo väčšine krajín strednej a východnej Európy.

Prvý obchod značka otvorila ešte v roku 1970. Dnes má OBI v Európe 660 predajní a 49 000 zamestnancov. Okrem Nemecka má firma zastúpenie v ďalších desiatich krajinách – Bosne Hercegovine, Česku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Rusku, Slovensku, Slovinsku, Taliansku, a vo Švajčiarsku. U nás OBI pôsobí od roku 2016. V pätnástich slovenských pobočkách v súčasnosti pracuje cca. 850 zamestnancov.

Informačný servis

K téme

OBI otvorí na Slovensku nové predajne. Prvou z nich je Dunajská Streda, ktorá privíta svojich zákazníkov už dnes Nové smart hodinky od Huawei zaujmú golfovým režimom a aplikáciami v hodinkách

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.