Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95408_ikea bratislava_hlavna foto 676x338.jpg
20. apríla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Obchodný dom IKEA privítal prvých zákazníkov. Predstavil Circular Hub a nové kuchynské plánovacie štúdio

20.4.2021 – IKEA v Bratislave v pondelok opäť otvorila svoje brány. Po dlhých 4 mesiacoch si tak fanúšikovia škandinávskeho dizajnu prišli na svoje. Obchodný dom na svojej webstránke www.IKEA.sk umiestnil aj špeciálny semafór, vďaka ktorému si zákazníci môžu skontrolovať naplnenosť IKEA a naplánovať tak návštevu bezpečnejšie. V jednom čase sa v predajni môže podľa aktuálnych opatrení nachádzať 1 400 ľudí.

Počas štvormesačnej pauzy sa IKEA zamerala na napĺňanie potrieb zákazníkov v digitálnom prostredí a vybavila viac ako 140 000 online objednávok. Pre zákazníkov pripravila aj nové kuchynské plánovacie štúdio a Circular Hub – miesto, kde nábytok dostáva druhú šancu na život.

Zákazníci mali počas zatvoreného obchodného domu veľký záujem o kuchyne, kancelárske stoličky či tradičné mäsové i bezmäsité guľôčky. Počas tohto obdobia sa predalo 1 368 balení mäsových guľôčok a 1 084 bezmäsitých guľôčok, 1285 kancelárskych stoličiek a naplánovalo sa 1 152 kuchýň.

,,Veľmi sa teším, že po štyroch mesiacoch môžeme znovu otvoriť dvere nášho obchodného domu. Našou najväčšou prioritou je bezpečnosť našich zákazníkov a zamestnancov, a na tú budeme v maximálnej možnej miere dbať ,“ povedala Lucia Klečková, riaditeľka obchodného domu IKEA Bratislava. ,,Odozva prvých zákazníkov bola veľmi pozitívna a ľudia nám hovorili, že sa tešili na nás a, že čakali, kým budú môcť prísť osobne do obchodného domu a mať osobný nákupný zážitok.“

Na otvorenie sa tešili zákazníci aj IKEA

Zamestnanci IKEA si pre zákazníkov pripravili milé privítanie v nových pracovných uniformách. Väčšinu fanúšikov švédskej kuchyne však potešila najmä špeciálna cena ikonických guľôčok.

,, Počas prvých dvoch hodín navštívilo obchodný dom IKEA Bratislava približne 1 000 zákazníkov. Najväčší dopyt sme zaznamenali po spálňach a kuchynských linkách, “ popisuje situáciu Lucia Klečková, riaditeľka obchodného domu IKEA Bratislava.

Detský kútik, kaviareň aj reštaurácia zostávajú aj naďalej zatvorené. Zákazníci si však svoje obľúbené mäsové či bezmäsité guľôčky HUVUDROLL môžu zobrať so sebou z bistra pri pokladniach. Ostatné služby IKEA ako Klikni a vyzdvihni, Klikni a dovezieme a montážne služby, rovnako ako služby plánovacieho štúdia priamo v obchodnom dome, ktorá je realizovateľná na objednávku, sú naďalej k dispozícii všetkým zákazníkom.

IKEA vyzýva zákazníkov k bezpečnému nakupovaniu

S cieľom zabezpečiť zodpovedné a bezpečné nákupné prostredie žiada IKEA svojich zákazníkov, aby:

navštevovali obchod iba v prípade potreby a ak je to možné, prichádzali do obchodu sami
udržiavali vzdialenosť 2 metre od seba
dbali na hygienické zásady: používali dezinfekčné prostriedky na ruky
respiátor nosili správne: zakrývajúc ústa aj nos
počkali s vrátením produktu. Ak sa končí záruka v období, kedy bol obchdoný dom zatvorený, je automaticky záruka predĺžená do 31. mája

Informačný servis

K téme

Ide to aj bez sáčkov, presvedčil zákazníkov Lidl Slovenský národný dopravca bude mať až 20 nových Panterov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.