Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
88861_vizual 2 mil. zakaznikov 676x507.jpg
3. októbra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

O2 je už dvojmiliónový operátor. Zaujímavosti o O2, ktoré ste možno nevedeli

BRATISLAVA 3. októbra 2018 – O2 minulý týždeň ohlásilo významný míľnik vo svojej vyše 11-ročnej histórii, keď v septembri prekročilo dvojmiliónovú hranicu zákazníkov. Dvojmilióntym zákazníkom sa stal majiteľ už vynoveného Zlatého O2 Paušálu. Pozrite sa na výber toho, čo všetko ste s O2 zažili na jeho ceste k dvom miliónom zákazníkov.

„Pri vstupe na trh pred vyše 11-timi rokmi sme o 2 miliónoch zákazníkoch neuvažovali ani v našich najodvážnejších interných plánoch. S revolučnými krokmi na telekomunikačnom trhu, ktoré odštartoval program O2 Fér, sme však získavali dôveru, že je niečo také možné aj pri plne saturovanom trhu. Za O2 ďakujem našim zákazníkom za ich dôveru a za seba ďakujem aj mojim súčasným aj bývalým kolegom, bez ktorých by sme sa veľkým operátorom nikdy nestali,“ uviedol Peter Gažík, generálny riaditeľ O2 Slovakia.

6 vecí, ktoré ste s O2 zažili na jeho ceste k 2 miliónom

O2 oslávilo polmiliónteho zákazníka už po vyše 2 rokoch od svojho vstupu na trh, milión zákazníkov v roku 2011 a 1,5 milióna v roku 2013. Zaujímavosťou je, že najčastejším krstným menom zákazníkov O2 je Peter.

O2 pred rokmi ako nováčik na trhu tlačil na čo najjednoduchšiu možnosť prenosu čísla od jedného operátora k druhému, pričom v minulosti išlo o mimoriadne zdĺhavý proces, ktorý mohol trvať až 25 dní. Dnes je prechod k inému operátorovi s ponechaním si čísla bežnou súčasťou trhu a otázkou pár dní.

O2 má dodnes ako jediné všetky služby bez viazanosti a dokonca sa zaväzuje, že pri prestupe k nemu preplatí pokutu vyrubenú konkurenčným operátorom.

Zákazníci O2 volajú, posielajú správy a používajú dáta v Českej republike za slovenské ceny už od roku 2014, teda dávno pred vlaňajšou roamingovou reguláciou. Aj dnes je najčastejšou destináciou zákazníkov O2 za hranice Slovenska najmä Česká republika, po ktorej nasleduje Rakúsko a Nemecko.

O2 pokrýva vlastnou rýchlou 4G sieťou už vyše 94% ľudí na Slovensku.

Ponuka O2 rokmi podlieha neustálemu vývoju. Napríklad v septembri tohto roku zvýšilo pre všetkých zákazníkov dáta vo svojich najvyšších O2 Paušáloch až päťnásobne. Po novom tak majú zákazníci Zlatého O2 Paušálu vo svojom programe až 10 GB dát a v Platinovom O2 Paušále dokonca 25 GB dát.

K téme

Pri liečbe onkologických ochorení je výživa jedným z kľúčových faktorov André Rieu – Live v Bratislave 2022

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.