Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
94886_pascual.jpg
12. februára 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Novým generálnym riaditeľom MSD Slovensko sa stal Marcelo Pascual

12.2.2021 – Farmaceutická spoločnosť MSD Slovensko má od 1. februára 2021 nového generálneho riaditeľa. Stal sa ním Marcelo Pascual, ktorý prichádza z globálneho marketingového tímu MSD.

„Mojím cieľom je urobiť z MSD inovatívneho partnera všetkých zainteresovaných strán v slovenskom zdravotníctve pre zlepšovanie výsledkov, prístupu k liečbe a vzdelávania slovenských pacientov,“ uviedol nový generálny riaditeľ MSD Slovensko Marcelo Pascual.

Počas svojej kariéry v MSD sa stal priekopníkom pri vytváraní novej vízie marketingu nemocničnej akútnej starostlivosti, nemocnice budúcnosti, ktorej cieľom je začleniť digitálne, dátové a analytické riešenia, rozvíjať partnerstvo s externými partnermi, ako aj formovať prostredie prístupu a cenovej dostupnosti pri transformácii prevádzkového modelu nemocničnej akútnej starostlivosti.

„Zameranie sa na pacienta, teda jeho umiestňovanie do centra pozornosti všetkého, čo robíme, je pre mňa veľmi dôležité. Naším konečným cieľom je zabezpečiť, aby mal každý pacient najlepšiu šancu dostať medicínsku starostlivosť, ktorá mu zlepší alebo zachráni život,“ uviedol na margo svojej vízie pre MSD Slovensko Marcelo Pascual.

Počas svojho pôsobenia v USA uviedol Marcelo Pascual spolu so svojim tímom na trh liek pre ľudí po transplantácii kostnej drene, ktorý sa stal jedným z hlavných produktov spoločnosti MSD s jednoznačnou hodnotou pre pacientov. V rámci svojej viac ako 15-ročnej kariéry v MSD pôsobil lokálne v Španielsku, regionálne vo Švajčiarsku a globálne v USA.

Informačný servis

K téme

Nový kontext pandémie: Zavedenie pet-friendly kancelárií podporí návrat zamestnancov do práce Spoločnosť LANXESS kupuje firmu IFF Microbial Control a posilňuje svoju pozíciu v segmente antimikrobiálnych prípravkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.