Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
91563_190917_mc_unicef_jaros_7800 676x483.jpg
1. októbra 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový vyslanec dobrej vôle UNICEF – Miro Jaroš

1.10.2019 – Novým vyslancom dobrej vôle Slovenskej nadácie pre UNICEF sa stal 23. 9. 2019 známy slovenský spevák Miro Jaroš. Spevák, ktorý spieva pre dospelých aj pre deti prijal ponuku stať sa vyslancom dobrej vôle UNICEF s potešením. „UNICEF sledujem odkedy som bol sám dieťaťom. Program SVETOVÝ RODIČ považujem za unikátnu možnosť ako môže každý z nás pomôcť deťom v núdzi na celom svete“ vysvetľuje Miro Jaroš svoje rozhodnutie stať sa vyslancom dobrej vôle UNICEF. Vyslanci dobrej vôle sú významné osobnosti z oblasti umenia, vedy, literatúry, športu a ďalších sfér, ktoré oslovujú širokú verejnosť. Stotožňujú sa s poslaním UNICEF a dokážu získavať pre jeho podporu aj širokú verejnosť.  Výkonná riaditeľka Mária Sliacka vysvetľuje rozhodnutie osloviť Mira Jaroša nasledovne: „Miro Jaroš sa aktívne zaujíma o aktivity UNICEF a oslovil ho náš vlajkový program SVETOVÝ RODIČ. Vo svojich piesňach sa venuje edukácii detí, čo je jednou z priorít UNICEF na celom svete“. Slovenská nadácia pre UNICEF víta Mira Jaroša v rodine vyslancov dobrej vôle UNICEF.

Inzercia

K téme

Revolúcia v e-commerce: online trhoviská určujú trendy na Slovensku Divadelný festival Vlnoplocha opäť rozvíri hladinu tvorivosti v Banskej Štiavnici

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.