Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. novembra 2012 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový sekt Pauline Hubert má tri krstné mamy

BRATISLAVA 12. novembra – Tri výnimočné ženy, spisovateľka Oľga Feldeková, moderátorka Iveta Malachovská a tenistka Dominika Cibulková vo štvrtok večer na Dámskom Hubert clube pokrstili nový červený sekt Pauline Hubert z limitovanej edície.

Hovorí sa, že za všetkým treba hľadať ženu. Inak to nebolo ani pri zrode nového sektu Pauline Hubert. Pauline Hubert, manželka Johanna E. Huberta, bola naozaj výnimočná žena, ktorej patrí obdiv a vďaka za jej prácu a oddanosť. Po smrti svojho manžela prebrala vedenie spoločnosti a dokázala vybudovať úspešnú firmu oceňovanú aj na medzinárodnej scéne. Spoločnosť Hubert J.E. sa preto rozhodla pomenovať nový sekt práve po nej.

Krstné mamy sektu, ktoré sú samy, rovnako ako Pauline Hubert, úspešné a mimoriadne ženy, slávnostne pokrstili novinku červenými srdiečkami, ktoré symbolizujú lásku, s akou spoločnosť Hubert J.E. svoje sekty pripravuje. Prajeme novému sektu Pauline Hubert veľa šťastia a veľa spokojných konzumentov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry Leto plné športu s televízormi Samsung s rozlíšením 8K

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.