Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
101992_pozemky hviezdne domy 676x451.jpg
26. júna 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový projekt v Hviezdoslavove ponúka stavebné pozemky na predaj

26.6.2023 – Nová lokalita v obci Hviezdoslavov ponúkne 22 stavebných pozemkov. Súčasťou ponuky je aj projekt domu s platným stavebným povolením. Kolaudácia inžinierskych sietí je naplánovaná na jeseň a prví majitelia tak môžu začať stavať už na jar.

Ponuka pozemkov v okolí Bratislavy sa roky zásadne nerozširuje a nových zón, ktoré by ponúkali možnosť výstavby vlastného domu nie je veľa. Projekt výstavby pozemkov v Hviezdoslavove s názvom Hviezdne domy, tak prináša do lokality bezkonkurenčný produkt, stavebný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v cene.

Uzavretá lokalita Hviezdne domy ponúka 22 stavebných pozemkov na výstavbu rodinných domov. Okrem kompletnej infraštruktúry v podobe inžinierskych sietí je benefitom aj platné stavebné povolenie na konkrétne projekty bungalovov. Predaj pozemkov zastrešuje RK HERRYS.

Výrok Marka Twaina: Kupujte pozemky, už sa nevyrábajú, platí dvojnásobne, ak ide o limitovanú ponuku v danej lokalite. Podobné ponuky si vždy veľmi rýchlo nájdu záujemcov, lebo ide o skvelú investíciu, ako z hľadiska konečnej ceny, tak aj produktu. Navyše, pri súčasných cenách nehnuteľností ide o ideálny upgrade pre mladé rodiny, ktoré vedia mať za cenu 2-izbového bytu v Bratislave pozemok aj s domčekom a záhradkou kúsok od hlavného mesta,“ vysvetľuje Filip Žoldák z RK Herrys, ktorá zastrešuje predaj pozemkov v projekte Hviezdne domy.

Výmery stavebných pozemkov začínajú od 436 m2. V projekte budú kompletne vybudované inžinierske siete – elektrina, voda, plyn, kanalizácia, ako aj prístupové cesty. Kolaudácia inžinierskych sietí a cesty je naplánovaná na december roku 2023,.

„Developer záujemcom uľahčil celý povoľovací proces a k pozemku ponúka aj platné stavebné povolenie. Odovzdanie pozemkov očakávame krátko po kolaudácii sietí koncom roka, aby budúci majitelia pozemkov mohli začať stavať už na jar,“ dodal Filip Žoldák.

Obec Hviezdoslavov sa nachádza 20 km od Bratislavy a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane škôlky, základnej školy, pošty, potravín, reštaurácie, ihriska, rodinného centra, viacerých možností prímestskej dopravy a napojenie na diaľnicu.

Viac informácií o projekte Hviezdne domy na https://www.herrys.sk/novostavby/hviezdne-domy

Informačný servis

K téme

Dizajnový projektor The Freestyle2 od Samsungu: skvelý darček na hranie aj pozeranie filmov Škoda Enyaq v roku 2024: vyšší výkon pohonného ústrojenstva, kratší čas nabíjania a ešte dlhší dojazd

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.