Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. septembra 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový luxusný očný krém pomáha omladiť vašu pleť o 15 rokov

BRATISLAVA 26. septembra – Spoločnosť Amway predstavuje svôj doteraz najpokročilejší výrobok proti stárnutiu pre jemnú pleť okolo očí. Prírastok do kolekcie ARTISTRY™ Creme LuXury pomáha omladiť pokožku na úrovni buniek, zmierňuje poškodenie a ponúka komplexné výhody.

Nový očný krém je súčasťou kolekcie ARTISTRY™ Creme LuXury. Od roku 2008 už viac ako milión žien po celom svete vyskúšalo výhody transformácie pleti prostredníctvom luxusnej rady LuXury. Teraz poskytuje oblasti okolo očí komplexnú starostlivosť ARTISTRY™ Creme LuXury Očný krém postavený na rovnakej technológii. Obidva produkty sú výsledkom výskumu vedcov pracujúcich pre ARTISTRY, ktorí skúmajú starnutie pokožky.

Obidva produkty ARTISTRY™ Creme LuXury obsahujú vzácnu exkluzívnu zložku Cardiolipin, ktorá dokáže kožným bunkám dodať energiu. Receptúra ARTISTRY™ Creme LuXury Očného krému pomáha potlačovať tmavé kruhy pod očami, zvädnutú kožu, jemné vrásky, vejáriky a vráščitý povrch. Cardiolipin je vzácna ušľachtilá látka zo skupiny lipidov, ktorá je v jadre kožných buniek a dokáže doplňovať a obnovovať bunečnú energiu. Látka má takú silu, že dokáže pleť oživiť, povzbudiť a rýchlo dosiahnuť výsledky.

Pri vývoji ARTISTRY™ Creme LuXury a ARTISTRY™ Creme LuXury Očného krému zmiešali vedci cardiolipin s tromi ďalšími prísadami: L-karnosin, ktorý pomáha povzbudzovať kožné bunky z vnútra, patentované roxisomy a patentovaný špenátový výťažok pomáhajúci opravovať DNA pleti, ktorú môžu poškodiť voľné radikály. Tieto sú generované, keď bunka vyrába energiu.

Výsledná technológia CellEffect využíva túto zmes k revitalizácii, povzbudeniu, korekciám a ochrane pokožky. Výsledkom je hladšia, pevnejšia a prejasnenejšia pleť. Klinické testy preukázali, že ošetrovaná pleť sa správa ako o 15 rokov mladšia.

V rámci receptúry ARTISTRY™ Creme LuXury Očného krému technológiu CellEffect dopĺňajú polyméry umožňujúce lepší liftingový účinok na ovisnutú pleť, čo sa obvykle prejavuje v hornej časti oblasti očí a prírodné výťažky, ktoré pleť vyhladzujú a hydratujú, čím potláčajú začervenanie, tmavé kruhy a jemné vrásky.

Krém je balený v kvalitnom atraktívnom obale a jeho nanášanie je neobyčajne príjemné. Bohatá krémová textúra ARTISTRY™ Creme LuXury Očného krému umožňuje rýchle vstrebávanie. Krém naviac nie je dráždivý a pokožka je potom hebkejšia a jemnejšia. Je možné ho tiež používať ako základ pre make-up.

Odporúčaná MOC: 139,17,-EUR

Amway je jednou z najväčších firiem priameho predaja na svete. Spoločnosť Alticor Inc., ktorá je materskou firmou Amway, dosiahla v roku 2011 celkového obratu 10,9 mld.USD. Amway bola založená v roku 1959 podnikateľmi Richom DeVosom a Jayom Van Andelom a má sídlo v meste Ada v Michigane v USA. Amway ponúka spotrebný tovar a podnikateľskú príležitosť prostredníctvom siete viac než 3 miliónov nezávislých distribútorov vo viac ako 100 krajinách a teritóriách sveta. Najpredávanejšími výrobkami Amway sú doplnky stravy, vitamíny a minerály značky Nutrilite, výrobky starostlivosti o pleť a skrášľujúca kozmetika Artistry a zariadenia na úpravu vody eSpring. Spoločnosť svoje výrobky vyvíja, vyrába a poskytuje potrebnú logistickú podporu prostredníctvom dcérskych spoločností Access Business Group a útvarov Alticor Corporate Enterprises.

Ďalšie informácie na: www.amway.com, www.amway.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Spoločnosť TAURIS sa stala dvojnásobnou držiteľkou prestížneho ocenenia Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2024 Eviden predstavil portfólio riešení, ktoré umožnia využiť AI naplno

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.