Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
99145_dkv_logo_4c_300dpi 676x507.jpg
21. júna 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový DKV BOX Scandic pre Nórsko, Dánsko a Švédsko

21.6.2022 – Spoločnosť DKV Mobility ponúka novú platobnú jednotku DKV BOX Scandic (OBU) pre jednoduchú a komfortnú úhradu mýta v Nórsku, Dánsku a Švédsku. Európsky poskytovateľ služieb pre mobilitu tak rozširuje svoje portfólio o ďalšiu palubnú jednotku. DKV BOX Scandic je možné používať vo flotilách nákladných aj osobných vozidiel a na všetkých cestách, trajektoch a v tuneloch nórskej mýtnej siete, vrátane mostov Öresund (Dánsko/Švédsko) a Storebælt (Dánsko).

Máme veľkú radosť, že naši zákazníci môžu platiť mýto v škandinávskych krajinách prostredníctvom novej palubnej jednotky DKV BOX Scandic. Týmto riešením im umožňujeme väčšiu flexibilitu a komfortnejšiu jazdu,“ hovorí Jérôme Lejeune, generálny riaditeľ divízie mýtnych a refundačných služieb v spoločnosti DKV Mobility. „Ďalším benefitom pre zákazníkov s palubnou jednotkou DKV BOX Scandic je registrácia do rôznych zľavových systémov, ktoré platia pre cesty, trajekty a mosty,“ dopĺňa Jérôme Lejeune.

Mýtny box bude zákazníkovi doručený poštou po dodaní a spracovaní nevyhnutných objednávkových formulárov spoločnosťou DKV Mobility. Rovnako ako v prípade všetkých palubných jednotiek DKV Mobility aj DKV BOX Scandic uvediete do prevádzky po jednoduchej inštalácii do registrovaného vozidla.

DKV Mobility okrem palubnej jednotky DKV BOX Scandic ponúka široké portfólio mýtnych riešení pre Európu a ďalšie regióny.

O spoločnosti DKV Euro Service

DKV Euro Service je jedným z popredných poskytovateľov služieb v oblastiach mobility pre dopravný a logistický priemysel. Už od roku 1934 ponúka profesionálom v doprave množstvo služieb zameraných na optimalizáciu nákladov a efektívne riadenie vozových parkov na európskych cestách. Medzi ne patria napríklad bezhotovostné platby za produkty a služby u viac ako 180 000 obchodníkov so širokým portfóliom ponúkaných značiek a tiež služby jednotnej úhrady mýta alebo vratiek dane z pridanej hodnoty či spotrebnej dane.

DKV Euro Service je súčasťou DKV MOBILITY. Spoločnosť je zastúpená v 45 krajinách, zamestnáva viac ako 1 400 pracovníkov po celej Európe a v roku 2020 dosiahla obrat vo výške 9,3 miliardy eur. Aktuálne je v obehu viac než 5,1 milióna servisných kariet DKV a palubných jednotiek u približne 213 000 zákazníkov. V minulom roku bola karta DKV vyhlásená po sedemnásty raz za sebou za „Najlepšiu značku“ v kategórii palivových a servisných kariet. Viac informácií na www.dkv-euroservice.com.

Informačný servis

K téme

Nový štandard v čistení? Znížte náklady na upratovanie efektívne a ekologicky Ochorení na Alzheimerovu chorobu pribúda a týka sa stále mladších ľudí. Nádej na účinnú liečbu priniesli slovenskí vedci

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.