Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. októbra 2017 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Nové UPS od Schneider Electric prinášajú vyššiu flexibilitu

BRATISLAVA 31. októbra 2017 – Trojfázové zdroje nepretržitého napájania Galaxy VX predstavujú vysoko efektívne a flexibilné riešenia pre dátové centrá a priemyselné aplikácie. Ich väčšiu škálovateľnosť odteraz podporuje nový rad zariadení pre ochranu napájania s výkonom od 500 kW do 1 500 kW (pripadne až 4 MW).

Rastúci dopyt po cloudových službách a postupné rozširovanie internetu vecí zvyšujú nároky na dostupnosť a efektívnosť dátových centier. Nové záložné zdroje zo série Galaxy VX z dielne Schneider Electric sú mimoriadne flexibilné a umožňujú dátovým centrám pružne meniť výkon podľa aktuálnych energetických požiadaviek.

Galaxy VX sú k dispozícii so širokou ponukou batérií, vrátane lítiových (Li-ion), ktoré majú dlhšiu životnosť, menšie nároky na údržbu a nižšiu hmotnosť aj cenu. Záložné zdroje sa dajú spravovať pomocou softvéru Schneider Electric EcoStruxure a aplikácie Remote Management a StruxtureOn, ktoré firmám umožňujú manažovať dátové centrá rozmiestnené na viacerých miestach.

„V dnešnom prepojenom svete plnom dát, je stabilné a spoľahlivé napájanie pre nepretržitú dostupnosť služieb dátových centier nevyhnutné. Výpadky bývajú drahé a neprinášajú len zníženie produktivity, ale predovšetkým poškodenie reputácie a narušenie dobrých vzťahov so zákazníkmi,“ pripomína František Mikeš, obchodný riaditeľ Schneider Electric.

Systém Galaxy VX je kompatibilný s ďalšími produktmi pre energetický manažment od Schneider Electric a nadväzuje a úspešnú platformu Galaxy VM.

Efektivitu IT prostredia umožňuje optimalizovať aj výberom spomedzi troch prevádzkových režimov:

ECOnversion je hybridný variant predošlých dvoch režimov, ktorý prináša účinnosť 99 %, eliminuje potrebu dodatočného hardvéru, umožňuje plynulý prechod na záložné napájanie a kontinuálne dobíjanie batérií.Double Conversion, pri ktorom UPS systém znižuje straty a prináša vyššiu spoľahlivosť a poruchovosť.EcoMode je tradičný ekonomický režim, ktorý umožňuje dosahovať až 99 % účinnosť.O SCHNEIDER ELECTRICSchneider Electric vedie digitálnu transformáciu v manažmente energií a v automatizácii domácností, budov, dátových centier, infraštruktúry a priemyslu. Pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta. Spoločnosť je globálnym lídrom v stredno- a nízkonapäťových riešeniach, ako aj v oblasti bezpečnosti a automatizácie. Vytvárame integrované riešenia kombinujúce energie, automatizáciu a softvér.

Náš globálny ekosystém spája širokú skupinu partnerov, integrátorov a developerov s cieľom dosiahnuť kontrolu a riadenie efektivity v reálnom čase. Veríme, že tí správni ľudia a partneri pomáhajú našej spoločnosti napĺňať záväzok k inováciám, diverzite a udržateľnosti a zároveň napĺňajú víziu „Life Is On“ v každej situácií.
www.schneider-electric.com

K téme

Nová definícia efektívnosti: Spoločnosť Jungheinrich predstavuje nový model ETV 2i Odhaľte tajné fungovanie mozgu a dostaňte ho do formy!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.