Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
88486_kyvadlovka 676x480.jpg
8. augusta 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Nová linka MHD Záhorská Bystrica – Bory Mall – Dúbravka

BRATISLAVA 8. augusta – Návštevníci nákupno-zábavného centra Bory Mall budú môcť onedlho využívať novú linku mestskej hromadnej dopravy. Autobusy budú premávať zo Záhorskej Bystrice do Bory Mall a ďalej do Dúbravky v oboch smeroch. Linku s číslom 36 budú môcť využívať od 3. septembra.

Doposiaľ prepravu smerom na Záhorie zabezpečovalo nákupno-zábavné centrum Bory Mall vlastnou “kyvadlovkou”. So zriadením novej linky kyvadlovú dopravu od 1. septembra po takmer štyroch rokoch ruší.

Na príchod linky MHD sa čakalo dlho. Preto sme veľmi radi, že sa to nakoniec po rokoch podarilo,“ hovorí Ing. Milan Klégr, riaditeľ Bory Mall. „Ďakujeme všetkým, ktorí využívali našu kyvadlovú dopravu. Verím, že nová linka prinesie našim návštevníkov viac komfortu a umožní veľa ďalších šťastných príchodov do Bory Mall.“

Autobusová linka 36 určite nebude posledným spojením Mestskej hromadnej dopravy. Nová štvrť Bory sa postupne buduje a rozrastá. „Verím, že MHD bude postupne zriaďovať nové linky tak, aby zabezpečila kvalitnú prepravu, či už pre návštevníkov nákupno-zábavného centra Bory Mall, alebo pre budúcich obyvateľov novej mestskej štvrte Bratislavy,“ dopĺňa Milan Klégr. „V každom prípade sme radi, že prvou novou linkou je autobus v spojení Záhorská Bystrica – Bory Mall Dúbravka a prinesie aj zhustenejší interval spojov z Dúbravky.

K téme

Drucker na ITAPA: Už len učiť sa nestačí. Zmeny v základných a materských školách by mali viesť ku kritickému mysleniu a výučbe práce s dátami Potraviny nakupuje online čoraz viac ľudí. Za najväčší benefit považujú úsporu času, ukázal prieskum

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.