Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
91755_new project 14.jpg
25. októbra 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Niké prináša novú hru pre tipérov, vyhrajte až 5 555 eur!

25.10.2019 – Niké prináša pre svojich klientov novú hru. Jej názov je „Gólová trefa“ s možnosťou výhry štyroch pätiek. Viac o nej prezradí Martin Tibenský, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj.

Ak tomu správne rozumiem, má v tejto hre hráč za úlohu trafiť presný výsledok.

Presne tak. Niké bude k významným zápasom vypisovať hru „Gólová trefa“. Ku každému kolu hry priradí aj výšku bonusu. Aktuálne je čiastka, o ktorú budú tipujúci hrať 5 555 €.

Krásna suma. Ako ju môžem vyhrať?

Jednoducho. Stačí uhádnuť presný výsledok zápasu, pre ktorý je táto hra vypisovaná. Najbližšie je to duel anglickej Premier League FC Liverpool – Tottenham hraný túto nedeľu 27.októbra o 17:30.

Ale keď uhádnem presný výsledok zápasu, získam výhru podľa výšky kurzu.

Nezabúdajme na bonus vo výške 5 555 €. Ten je naviac. A ešte niečo je naviac. Presný výsledok zápasu môžete mať natipovaný aj na tikete s inými zápasmi. Ak však netrafíte niektorý z výsledkov iných zápasov na tikete, tento tiket prehráva. Ale Váš tip na presný výsledok ostáva v hre o 5 555 €.

Stačí uhádnuť presný výsledok na ktoromkoľvek tikete a vyhral som?

Áno, také to je jednoduché.

Ste riaditeľom pre stratégiu. Poraďte nejakú stratégiu pre hru „Gólová trefa“ našim tipujúcim.

Veľmi rád. Stratégie môžu byť v zásade dve, konzervatívna a riziková. Pri konzervatívnej stratégii  hrám očakávaný výsledok, ktorý zrejme budú tipovať aj ďalší tipujúci. V prípade aktuálne vypísaného súboja FC Liverpool – Tottenham by som za pravdepodobný považoval výsledok 2:1. To, že takýto výsledok trafím je vysoko pravdepodobné.

Na druhej strane musím kalkulovať s tým, že takýto výsledok natipujú aj ďalší moji konkurenti v hre o 5 555 €. Ak nás aj bude napr. desať, ktorí uhádneme výsledok 2:1, dostane každý z nás výhru vo výške 555,50 €. Pri tejto stratégii tipujem na pravdepodobný výsledok, ale musím predpokladať, že výhra bude menšia.

Riziková stratégia je o tom, že riskujem málo pravdepodobný výsledok. Pri stretnutí Liverpool – Tottenham za takýto rizikový tip považujem napr. výsledok 1:3. Riziko teda spočíva v tom, že takýto tip nemusím trafiť. Na druhej strane, ak ho trafím a nebude ho hrať žiadny ďalší tipujúci v Niké, získam 5555 €, teda celú „Gólovú trefu“.

Je to jasné. Ako pri každej investícii. Riziko prináša šancu veľkej výhry. Konzervatívna stratégia má naopak väčšiu šancu na úspech, ale za menšiu výhru.

Takže teraz už len premyslieť stratégiu a poďme si zahrať.

Tipnite si aj vy presný výsledok zápasu FC Liverpool – Tottenham a vyhrajte až 5555 €. Viac informácií nájdete TU!

Inzercia

K téme

Bezstarostné víkendy – vrátime ti 10 € za tvoje nevýherné tikety Nové štipendium prináša na Slovensko príležitosť získať najlepšie vzdelanie v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.