Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
94443_450_225_thp.jpg
9. decembra 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Niké dá 10 eur, za tip na alpské lyžovanie

9.12.2020 – Tak to sa naozaj oplatí! Stávková spoločnosť Niké pravidelne odmeňuje svojich hráčov. Tento raz tomu nebude inak. Niké totiž predstavuje svoju novú kampaň s názvom Tiket za tiket. Ak si hráč podá minimálne desaťeurový tiket na alpské lyžovanie a to v období od 9. do 13. decembra, Niké mu dá 10 eur. A to len tak, zadarmo.

To, že tipovanie v Niké ide ruka v ruke so skvelými výhrami a prvotriednou zábavou, je známy fakt. Tiket za tiket to len potvrdzuje. Stačí, ak klient potvrdí záujem o bonus.

Odmenu vo forme voľného tiketu s hodnotou 10 eur hráč získa, ak si počas trvania akcie podá tiket s minimálnou stávkou 10 eur (v pobočke alebo Nikinkách plus manipulačná prirážka), na ktorom bude tip z alpského lyžovania.

Tipovať môžete už teraz na dvanásteho a trinásteho decembra, kedy naša pýcha, svetoznáma lyžiarska hviezda Petra Vlhová zabojuje o ďalší triumf v obrovskom slalome. Niké, ktorá je zároveň hrdým partnerom Peti, následne bonus vo forme voľného tiketu hráčom pripíše najneskôr do 24 hodín.

„Niké neustále prináša svojim klientom v oblasti tipovania zaujímavé novinky a štedré akcie. Teší nás, že táto interakcia funguje čoraz viac a hráči sa vo veľkom zapájajú do našich výziev, ktoré im v konečnom dôsledku prinášajú výhody a môžu im priniesť zaujímavé výhry,“ povedal Martin Tibenský, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj v spoločnosti Niké.

Platnosť každého získaného voľného tiketu sú tri dni od jeho pripísania. Klient má možnosť uplatniť ho na kurzové stávky s celkovým kurzom aspoň 1,05. Ako uplatniť voľný tiket na jednotlivých kanáloch záujemcovia o bonus nájdu tu.

Registrovať v Niké sa oplatí

Pokiaľ ešte nie ste hráčom Niké a chcete si tipnúť na preteky v alpskom lyžovaní, zaregistrujte sa práve teraz! Niké vám následne po registrácii a doplnení vašich údajov pripíše na vaše konto vstupný bonus 20 eur úplne zdarma!

Informačný servis

K téme

Rory Sabbatini je Niké Športovcom mesiaca august! Niké rozdáva v Megabanku 27 500 000 nikov!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.