Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89228_niekto_pride 11 2018.jpg
14. novembra 2018 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

NIEKTO PRÍDE – operná diva Linda Ballová na návšteve u Milana Markoviča , 19.11. / 19:00 / DK Zrkadlový háj

BRATISLAVA 14. novembra 2018 – Opera je nesmierne zaujímavý a čarovný svet. Za jej oponu vás vezme operná speváčka Linda Ballová, ktorá bude ďalším hosťom neopakovateľnej šou Niekto príde s Milanom Markovičom a Pánmi Bratmi.

Hravo sa zhostila Smetanovej Predanej neveste, bravúrne stvárnila Mozartovské árie, no ako si poradí s náročným hostiteľom? Operná speváčka a hosťujúca členka Opery SND Linda BALLOVÁ na návšteve u zabávača Milana Markoviča. Študovala v Bratislave aj vo Viedni a jej operná dráha sa vyvíjala medzi týmito dvoma mestami.  Oceňovaný sopránový hlas, ktorý si zaspieval so svetoznámym José Curou. Linda Ballová hráva silné, emancipované ženské postavy. Vie sa vcítiť do roly trpiteľky a presvedčivo stvárni aj prefíkané krásky. Vďaka univerzálnemu hereckému talentu sa zhostila širokého spektra úloh. Pre petržalské publikum Linda porozpráva, ktoré postavy má najradšej, podľa čoho si ich vyberá a ako pristupuje k ich naštudovaniu. Takisto prevedie operným zákulisím a vysvetlí ako funguje operný biznis na svetovej úrovni. A to nie je zďaleka všetko z Lindinho pestrého pracovného života. Jej druhou vášňou je hneď po opere argentínske tango. Zužitkované v spolupráci s world music skupinou PaCoRa trio.

Hostiteľom neopakovateľného večera bude zabávač a moderátor Milan Markovič spolu s Pánmi Bratmi – Petrom Niňajom a Róbertom Puškárom.

Informácie:

NIEKTO PRÍDE / MM KABARET pokračuje!
Milan Markovič a Páni Bratia (Peter Niňaj a Róbert Puškár): hosť Linda Ballová
DK Zrkadlový háj  / 19.11. / 19:00 / 15 €

Vstupenky:  http://kzp.sk/dom-kultury-zrkadlovy-haj/podujatie/niektorpride3

K téme

Dobrodružné romantasy Mágia rodu Thornovcov V luxusnom hoteli zavraždili známu lifesytlovú blogerku…

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.