Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
93929_dedoles logo transparent bckgrnd 1 676x478.jpg
13. októbra 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Nemecký časopis Computer Bild oceňoval internetové obchody, je medzi nimi aj slovenský Dedoles

13.10.2020 – Slovenská firma Dedoles získala ocenenie „Trend Shop 2021“ od popredného nemeckého IT spotrebiteľského magazínu Computer Bild. Tento rok sa vyberalo spomedzi 10 000 nemecky hovoriacich e-shopov a certifikát bol udelený 750 skokanom roka.

Konkurencia v internetovom obchode je obrovská. Len v Nemecku súťaží o priazeň zákazníkov viac ako 100 000 internetových obchodov. Je veľmi ťažké vystrčiť sa z davu a prilákať nových zákazníkov. Preto nemecký časopis Computer Bild spolu s renomovaným inštitútom pre výskum trhu Statista identifikoval on-line obchody, ktorých prístup a predaj vzrástol najviac v posledných dvoch rokoch a 750 z nich udelil titul Trend Shop 2021.

Celkovo bolo súčasťou testovacieho poľa viac ako 10 000 e-shopov v nemeckom jazyku. Predajcovia boli rozdelení do ôsmych kategórií, aby sa ľudia mohli ľahšie zorientovať. Hodnotiacimi kritériami bol obrat, počet návštevníkov a technická kvalita e-shopu. Dedoles bol zaradený do kategórie Móda a doplnky. Okrem zvýšených tržieb v období od 1. júna 2018 do 31. mája 2020 vyzdvihol pri Dedolese Computer Bild aj nárast počtu návštevníkov e-shopu a jeho technickú kvalitu. „Toto ocenenie nás potešilo. Zvyčajne je to naopak, nemecké spoločnosti vstupujú na náš trh. Je skvelé, že tentokrát expandujeme my do Nemecka,“ hovorí Jaro Chrapko, CEO a majiteľ Dedoles.

V Dedolese plánujú aktivity v Nemecku aj naďalej rozvíjať, nakoľko pre nich predstavuje strategicky významný trh. V septembri 2020 tam dosiahla značka v medziročnom porovnaní nárast tržieb až o 685 %.  „Nemecko je momentálne popri Slovensku a Česku náš najväčší trh. Máme tam už približne 200 000 zákazníkov,“ dodáva Jaro Chrapko.

Viac informácií a rebríček ocenených e-shopov si môžete pozrieť tu: https://www.computerbild.de/trendshops/

Informačný servis

K téme

LANXESS predstavil kompozitné materiály pre odľahčenie elektromobilov a ďalšie novinky v oblasti pokročilých plastov LANXESS zvyšuje ceny anorganických pigmentov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.