Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102398_pobocka_scheidt_bachmann_kosice 7 676x451.jpg
5. septembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Nemecká rodinná IT firma zamestná v Košiciach desiatky IT špecialistov

5.9.2023 – Spoločnosť Scheidt & Bachmann rozširuje svoje pôsobenie na Slovensku. Po Žiline, Bratislave a Bytči, otvára svoju pobočku aj na východe Slovenska. V Košiciach plánuje zamestnať niekoľko desiatok IT špecialistov.

Z Košíc pre celý svet

Nová softvérová pobočka Scheidt & Bachmann sídli v centre Košíc na lukratívnej adrese s dobrou dopravnou dostupnosťou. Nájdete ju v Business Centre Košice (Štúrova 27) na 4. poschodí. Zamestnanci majú k dispozícii moderné kancelárie plné svetla a zelene, mítingovky, relaxačnú zónu, modernú kuchynku a reprezentatívnu vstupnú halu.

Spoločnosť do košickej pobočky hľadá IT špecialistov od technickej podpory až po skúsených vývojárov C/C++ alebo JAVA. Venovať sa budú vývoju a servisu projektov, ktoré zjednodušujú a zefektívňujú verejnú dopravu pre cestujúcich aj verejných dopravcov z celého sveta. Zaujímavosťou je, že spoločnosť S&B má aj vlastnú výrobu hardvéru, vďaka čomu sú softvéroví vývojári pri vývoji spojení s hardvérom, pre ktorý programy či aplikácie vyvíjajú a môžu si ich hneď aj otestovať.

Pozrieť pracovné ponuky

Firma, ktorá sa stará

Firma je známa svojou príjemnou rodinnou atmosférou a príkladnou starostlivosťou o zamestnancov. Ponúka im všetko, aby dosiahli work-life balance. V širokej škále benefitov si každý nájde niečo pre seba – extra dni dovolenky, Bridge days, home office, flexibilný pracovný čas, rôzne príspevky, teambuildingy, firemné a rodinné akcie či športový program. Zamestnanci radi využívajú aj rôzne formy vzdelávania, ako sú jazykové a odborné kurzy či programy na rozvoj talentov a vedúcich pracovníkov.

Pozrieť firemné benefity.

Kto sú Scheidt & Bachmann

Spoločnosť Scheidt & Bachmann vznikla v roku 1872 v nemeckom meste Mönchengladbach a dnes, o 151 rokov neskôr, je stále rodinnou firmou vedenou už 5. generáciou rodiny zakladateľov. Z výrobnej spoločnosti sa zmenila na lídra v oblasti mobility. Používa softvérovú inteligenciu, aby tvorila najmodernejšie systémy pre:

železničnú zabezpečovaciu techniku (Signalling Systems),
parkoviská (Parking Solutions),
čerpacie stanice (Fuel Retail Solutions),
vybavenie cestujúcich (Fare Collection Systems).

Zistiť o spoločnosti Scheidt & Bachmann viac.

Scheidt & Bachmann na Slovensku

Svoju 1. dcérsku zahraničnú pobočku spoločnosť otvorila v Žiline v roku 1995. Z pôvodne 2-člennej firmy je dnes spoločnosť, ktorá zamestnáva 700 zamestnancov na pobočkách v:

Žiline – centrála a softvérový vývoj;
Bratislave – softvérový vývoj;
Bytči – vlastná výroba;
Košiciach – softvérový vývoj.

Viac informácií o spoločnosti, jej histórii, benefitoch, tímoch a pracovných pozíciách nájdete na stránke www.scheidt-bachmann.sk.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Scheidt & Bachmann otvára pobočku v Košiciach

Informačný servis

K téme

Electronic Beats festival v Bratislave: Najlepšie slovenské a zahraničné DJky elektronickej hudby pod Starým Mostom Letné autobusy v Banskobystrickom kraji prispejú k sezóne plnej zážitkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.