Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. apríla 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Našla si náboj v krku!

Ovládne vašu myseľ i fantáziu a donúti vás rozmýšľať nad mnohými nezvyčajnými vecami. Napríklad nad tým, čo sa udialo v minulosti a vy ste na to už zabudli…alebo si na to nespomínate, pretože to nebolo dôležité. No pre niekoho iného možno áno. A teraz nadišiel čas zúčtovania. Psychotriler Náboj sa vám dostane pod kožu.
Minulosť nás totiž vždy dostihne…

Caroline je 40-ročná profesorka francúzskej literatúry.
Jedného dňa začne mať bolesti v zápästí a pri lekárskom vyšetrení zistia neuveriteľnú vec: príčinou bolestí je náboj, ktorý má v oblasti krčných stavcov. Caroline vôbec netuší, ako sa tam ocitol. Nemá tam jazvu a nikdy ju nepostrelili.
Požiada preto rodičov o vysvetlenie, no s prekvapením zistí, že je adoptovaná a jej biologických rodičov v Atlante zastrelili, keď bola ešte dieťa. Aj ju vtedy postrelili, ale prežila. Páchateľa nikdy nechytili.
Šokovaná Caroline sa rozhodne pátrať po svojich koreňoch, snaží sa zistiť podrobnosti spojené s týmto prípadom. Vyhľadá novinára, ktorý kedysi o vražde jej rodičov písal. Ten jej navrhne, že s ňou urobí rozhovor, čo by mohlo vyvolať záujem verejnosti a pomôcť jej odhaliť pravdu. Zrazu sa však z temnej minulosti vynára čoraz viac postáv, ktoré o prípade niečo vedia. Caroline pátra po vrahovi ďalej na vlastnú päsť, lebo chce stoj čo stoj zistiť, čo sa vlastne stalo a prečo. Lenže aj vrah číta noviny…

Pozrite si TRAILER k novinke Náboj:
https://www.youtube.com/watch?v=rBx_Tzm25Bc

Moji rodičia boli mladí manželia a volali sa Boone a Sadie Rawson Smithovci. Zaľúbili sa do seba na univerzite a krátko pred mojím narodením sa prisťahovali do Atlanty zo Charlotte. Tieto detaily boli uvedené v ich novinových nekrológoch.
Zomreli spolu, zastrelili ich čisto a zblízka – Boona do hlavy, Sadie Rawson do srdca. Zavraždili ich. Mojich rodičov zavraždili v jeseni v roku 1979. Obaja mali dvadsaťšesť rokov. Ich telá našli v kuchyni v bielom tehlovom dome na príjemnej ulici vo štvrti Buckhead.
Ja som bola v tom tehlovom dome s nimi. Aj mňa postrelili a takmer som zomrela. Keď polícia vyrazila dvere, našli ma s modrými perami na kuchynskej dlážke, ešte som dýchala. Okamžite ma previezli do nemocnice, dali mi infúziu a zašili ranu. Zázračne som sa zotavila. Tú vraždu nikdy neobjasnili. Vraha nechytili. Boona a Sadie Rawson Smithovcov pochovali, dom predali a mňa poslali do Washingtonu.
„To je zhruba všetko, čo o tom vieme,“ uzavrel otec. „Keď si k nám prišla, ešte vždy prebiehalo policajné vyšetrovanie. Nechceli nám povedať viac, len to, čo bolo v novinách. A potom čas plynul… ubehli roky… a zdalo sa, že už na tom nezáleží.“

Vypočujte si AUDIO úryvok z knihy Náboj:
https://soundcloud.com/buxsk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

5 knižných tipov na tento týždeň. Silné, zábavné a inšpiratívne príbehy Čarovný les a mágia v tretej knihe série Dievča menom Willow

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.