Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. augusta 2016 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Nápoj, vďaka ktorému lepšie spíte

Vedeli ste, že na Slovensku vyvinuli nápoj, ktorý obsahuje bylinky na podporu spánku?

Nápoje už nemusia byť len na podporu energie, ale aj s opačným účinkom. Ukľudňujúcim. Medovka a chmeľ tvoria základ nealkoholického nápoja, ktorý ľuďom pomáha odbúrať stres, lepšie spať a zobúdzať sa s celkom sviežim pocitom.

Jeho história siaha do roku 2007, keď sa manželia Grófovci počas svojich ciest v Ázii snažili nájsť v miestnych obchodoch ukľudňujúci nápoj na podporu spánku pred dlhou cestou v lietadle. Nič také však nenašli. Preto prišli s myšlienkou vyvinúť vlastný produkt, Good Night Drink. Jeho vývoj trval celé dva roky a pracovali na ňom mnohí experti. Nápoj je vyrábaný na báze bylinných extraktov a z krištálovej čistej alpskej vody. Jeho základ tvoria medovka lekárska a chmeľ. Zvyšok je rodinným tajomstvom. Nápoj však neobsahuje žiadne konzervačné látky, umelé farbivá ani sladidlá. Je perlivý a má ľahkú príchuť figového kaktusu.

Komu je nápoj určený? Najväčšími fanúšikmi sú ľudia ktorí radi cestujú, cestovanie milujú a počas spoznávania rôznych krajín si cestu v lietadle spríjemňujú odpočinkom v podobe spánku. Ďalšími skupinami fanúšikov sú manažéri, ktorí potrebujú odbúrať stres a znížiť napätie, športovci, ktorí si potrebujú oddýchnuť pred dôležitým výkonom, študenti, ktorí si potrebujú odpočinúť pred dôležitou skúškou, ľudia ktorí majú problémy so spánkom ale i mnohí iní.

Čo od nápoja očakávať? Ak si myslíte, že po jeho vypití o 5 minút padnete do postele, mýlite sa. Nápoj s obsahom byliniek nie je žiadne sedatívum. Jeho obsah však ukľudní váš organizmus a pomôže vám k lepšiemu spánku. Aby ste dosiahli želaný výsledok, odporúča sa vypiť približne 30-45 minút pred spaním.

Viac info na www.goodnightdrink.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Young adult romanca Začať znova Najširšiu ponuku slovenských remeselných pív nájdete iba v Kauflande

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.