Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. apríla 2015 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Nákupy v Lidli sú teraz ešte výhodnejšie

BRATISLAVA 27. apríla – Lidl, čerstvý držiteľ ocenení MasterCard Obchodník s potravinami 2014 a MasterCard Obchodník roka 2014 – Cena verejnosti, sa rozhodol dlhodobo zlacniť niekoľko zákazníkmi najvyhľadávanejších výrobkov predávaných pod privátnymi značkami.

Základným princípom spoločnosti Lidl je ponúkať zákazníkom produkty za najvýhodnejšiu cenu na trhu pri zohľadnení kvalitatívne porovnateľných výrobkov. Teraz sú však nákupy v Lidli ešte výrazne výhodnejšie! Obchodný reťazec sa rozhodol zlacniť produkty, ktoré patria k zákazníkmi často vyhľadávaným.

„Veľkú väčšinu nášho sortimentu tvoria výrobky predávané pod privátnymi značkami. Medzi zákazníkmi sa tešia vysokej popularite, keďže sa v nich ideálne spája vysoká kvalita a výhodná cena. Štandardne nastavujeme cenu týchto produktov tak, aby bola pri minimálne rovnakej kvalite najpriaznivejšia na trhu. Teraz sme sa však rozhodli dopriať našim zákazníkom ešte výhodnejší nákup a preto garantujeme dlhodobo zníženú cenu niektorých často vyhľadávaných výrobkov,“ povedal Tomáš Bezák, hovorca spoločnosti Lidl, a dodal: „V Lidli sme presvedčení, že všetci naši zákazníci si zaslúžia rovnaké produkty a rovnaké ceny. Nechceme zvýhodňovať žiaden región na úkor iného a preto naše akcie platia pre všetkých 123 predajní na Slovensku.“

Z ponuky dlhodobo zlacnených produktov si vyberie skutočne každý. Gazdinky určite ocenia o tridsať percent lacnejší kryštálový cukor, ktorý aktuálne nájdu na pultoch predajní Lidl za 0,55 , zlacneli aj tri druhy vajec. Na svoje si prídu milovníci zdravej výživy – za obľúbený Cottage Cheese totiž zaplatia iba 0,44  a rovnako tak aj ľudia obľubujúci mäso – cena salámy Vysočina (700 g) klesla z 3,69 na 2,99  a za rovnakú sumu si môžu kúpiť aj 600 g slovenských kuracích prsných rezňov. Každého rodiča malého dieťaťa poteší cena plienok Toujours, ktorú Lidl znížil o dve eurá na 6,99 .

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovenskí zákazníci rozhodli: Kaufland je spomedzi reťazcov s potravinami ich najobľúbenejšia značka OBI rozžiarilo Zvolen na oranžovo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.