Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. mája 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Najviac informácií zo zdravotníctva na www.lekari.sk

BRATISLAVA 16. mája – Ako internetový portál s unikátnym názvom www.lekari.sk, sa usilujeme čo najväčšou možnou mierou informovať odbornú i laickú verejnosť o zmenách v zdravotníctve, novinkách v liečebných metódach, liekoch, pomôckach, poisťovniach, atď. Pravidelne dopĺňame informácie a denné správy zo zdravotníctva.

Ako iste viete, informácií nikdy nie je dosť a názov lekari.sk ukrýva vysoký potenciál a predurčuje k rozvoju. Preto sme sa rozhodli vytvoriť televízny projekt s rovnakým názvom.

Ako prvý internetový portál na Slovensku sme začali vyrábať vlastnú televíznu reláciu s názvom lekari.sk, ktorá je pravidelne vysielaná v najsledovanejších regionálnych televíziách. Moderovania sa zhostil MUDr. M. Bubán – známy pre odbornú, ale i laickú verejnosť.

V súčastnosti máme už vyrobených niekoľko relácií s podporou viacerých spoločností, ktoré pôsobia v oblasti zdravotníctva.

Názvy niektorých vyrobených relácií: „fibrilácia a mozgová príhoda“, „kmeňové bunky a pupočníková krv“, „endometrióza“, „Parkinsonova choroba“, „koža“, „paradontidída“.

Dĺžka relácie je 25 minút. Vysielanie je zabezpečené minimálne v 20 regionálnych televíziách na Slovensku, s viacerými reprízami. Televízie rady odvysielajú reláciu viackrát, pretože je zaujímavá pre divákov a zároveň je vyrobená na vysokej úrovni. Na výrobe sa podieľa približne 12 profesionálov ( režisér, kameramani, strihač, zvukár, technici, maskérka…).

Relácie sú vysielané nielen v televíziách, ale taktiež sú aj na našom webe www.lekari.sk počas celého mesiaca na úvodnej strane a neskôr sú uložené v archíve, kde si ich kedykoľvek môžete pozrieť.

Na portáli sme začali sústreďovať hlavných odborníkov MZ SR.

Úzko spolupracujeme s portálom www.lekarne.sk , na ktorom si napríklad nájdete pohotovosti lekární.

Aktívne sa zúčastňujeme na lekárskych konfereciách a kongresoch.

Najbližšie sa s nami môžete stretnúť 24. – 25. 5. 2013 na kongrese Všeobecných lekárov v Žiline v Holiday Inn za účasti ministerky zdravotníctva Z. Zvolenskej.

Ako vidíte sme jeden z mála portálov, ktorý je aktívny a rozvíja svoju činnosť. Snažíme sa byť veľkým prínosom pre Vás – odborníkov a takisto aj pre širokú verejnosť. Byť našim „partnerom“ je skutočne prestížne. Prinášame Vám neustále novinky z oblasti zdravotníctva v denných správach. Denne náš portál navštívi niekoľko tisíc návštevníkov. Informujeme o voľných pracovných miestach v spolupráci s najväčším pracovným portálom www.profesia.sk. Je toho veľa na čom sa podieľame. Veríme, že i Vy sa stanete našim pravidelným návštevníkom.

Tešíme sa na Vašu návštevu na http://www.lekari.sk

Kontakt: lekari@lekari.sk, 0905/112 155

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Stovky značkových výrobkov majú odteraz v Tescu ešte nižšiu cenu Bez cestovného poistenia ani na krok. Najviac škodových udalostí Slováci hlásili z Rakúska a Thajska

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.