Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. novembra 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Najväčšia zubná klinika na Slovensku sa opäť rozrastá

BRATISLAVA 28. novembra – Najväčšia súkromná dentálna klinika na Slovensku dnes predstavila v Bratislave svoju ďalšiu pobočku. Schill Dental Clinic otvoril v centre mesta špičkovú zubnú ambulanciu s názvom Schill Dental Point.

Nová stomatologická ambulancia ponúkne klientom všetky služby, ktoré môžu absolvovať v rámci svojho pracovného dňa. V Schill Dental Point sa nachádza ultra moderné vybavenie, aké je len v máloktorej stomatologickej ambulancii. „Našu novú pobočku sme vybavili špičkovými technológiami. Medzi inými aj prístrojom, ktorý sme na Slovensko priniesli ako prví a teší sa veľkej obľube. Unikátny systém CEREC dokáže vytvoriť hotové korunky za pár minút. To znamená, že ak sa niekomu počas dňa zlomí zub, je to rýchle a kvalitné riešenie, ktoré má navyše dlhú životnosť“, povedal MUDr. Alexander Schill, primár a zakladateľ najväčšej súkromnej zubnej kliniky na Slovensku Schill Dental Clinic.

K ošetreniam v novej pobočke patria napríklad rôzne druhy výplní, protetika, bielenie zubov, panoramatický röntgen, laserová diagnostika neviditeľných kazov, odstraňovanie menších kazov bez vŕtania a v neposlednom rade systém CEREC, ktorý zhotoví permanentnú celokeramickú korunku či výplň na počkanie.

Schill Dental Point je otvorený v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 hod. a nachádza sa v Tatracentre.

„Podobne ako zahraničné kliniky, vytvárame nové pobočky s cieľom priblížiť sa svojim klientom a ponúknuť im tie najlepšie služby na viacerých miestach,“ dodal Dr. Schill. Investícia do vybavenia novej ambulancie je približne 300 tisíc eur.

Objednať sa môžete na telefónnom čísle 02/5413 1439 alebo elektronicky na dentalpoint@schill.sk a tatracentrum@schill.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Letná potravinová zbierka v Tescu bude jednoduchšia: stačí naskenovať kupón Od vášne k úspechu: Vinár, ktorý sa stal šampiónom regionálnych vín

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.