Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. januára 2014 PR správyCestovný ruch od PRservis.skSITA Diskusia()

Najväčší cestovateľský festival na Slovensku

BRATISLAVA 23. januára – Bratislava 1. a 2. február 2014, Incheba Expo Bratislava. – V rámci veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour CK BUBO organizuje najväčší cestovateľský festival Slovenska. Nádherné výstavy profesionálnych fotografov, cestovateľské filmy, premietania o najnovších exotických cestách plných zážitkov, krsty kníh a gurmánske zážitky. Cesty Od pólu k pólu plné vášne a všetkých šesť kontinentov.

Posledný rok Slovensko opäť veľa cestovalo, fotilo a natáčalo a počas víkendu 1. – 2. februára 2014 sa na festivale stretnú cestovateľské osobnosti, profesionálni sprievodcovia, ale aj rovnako nadšená cestovateľská verejnosť. Súťaže pre amatérskych fotografov o letenku kamkoľvek do sveta a iné výborné ceny.

Hosťami tohto ročníka festivalu budú: Adela Banášová, Pavol Barabáš, Jozef Zelizňák.

Festivalu sa aktívne zúčastnia aj viaceré zahraničné veľvyslanectvá. Buďte pri tom, keď sa za účasti nórskej veľvyslankyne bude krstiť slovenský preklad najnovšieho románu Jo Nesba – Polícia. V sobotu 1.2.2014 vo veľkej sále o 16:00.

Súčasťou programu bude aj premiéra premietania zo zákulisia príprav najnovšej kontroverznej knihy Jozefa Banáša: Kód 1

Ako prví na Slovensku budeme okrem toho tento rok rozprávať aj o skutočnej exotickej dovolenke a poznávacích zájazdoch pre deti. Rok 2014 bude v cestovaní pre rodiny s deťmi prevratný. Ide o najlepšie moderné rodinné dovolenky. V duchu BUBO deťom sa bude niesť aj premietanie Tomáša Hušeka v sobotu 1.2.2014 v malej sále o 16:00.

Odborný garant festivalu – MUDr. Ľuboš Fellner

www.bubobal.sk

Video z posledného ročníka festivalu: http://www.youtube.com/watch?v=wYEli1b9_R4

TA3 – týždeň v kultúre: http://www.youtube.com/watch?v=5x9mWc4eu1w&feature=c4-overview&list=UUD4sqpPNpGWZ5EXGXuk9ASA

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

O krajšie Slovensko sa postará takmer 10-tisíc ľudí, pomôžu Španej Doline aj nemocnici Advokátska kancelária SOUKENÍK – ŠTRPKA získala v súťaži Právnická firma roka 2024 hlavnú cenu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Cestovný ruch

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.