Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. augusta 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Najlepší rok tvojho života

BRATISLAVA 16. augusta 2017 – Príbeh, ktorý vás rozplače, rozosmeje a naučí, že život je vzácny…
Najlepší rok tvojho života.

Vydavateľ Jonathan Grief je bohatý, znudený a nafúkaný intelektuál. Zo zlyhania svojho manželstva obviňuje bývalú manželku a z pracovných neúspechov zasa svojho otca, po ktorom prebral vydavateľstvo. Nikdy však nehľadá chybu v sebe. Ak aj mal kedysi zmysel života, dávno naň zabudol.

Majiteľka detského klubu Hannah Marxová je jeho pravý opak. Vo všetkom hľadá niečo pozitívne a chce sa tešiť z každého okamihu. Choroba jej priateľa a budúceho snúbenca ostro zasiahne do jej vysnívaných predstáv. Hannah sa pokúsi svoju lásku zachrániť.

V živote Hannah aj Jonathana zohrá dôležitú úlohu tajomný diár.
Ako zmení ich osudy?

Najlepší rok tvojho života je krásny román o dvoch mužoch, jednej žene a najdôležitejších otázkach života. Dojímavý a silný. Svieži štýl písania, na mnohých miestach vtipný a predovšetkým citlivý, takže sa neubránite slzám.

Vypočujte si AUDIO úryvok.
Z knihy číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

https://soundcloud.com/buxsk/citanie-z-knihy-najlepsi-rok-tvojho-zivota-charlotte-lucasova

Úžasný príbeh o tom, ako sa náš život môže totálne zmeniť doslova zo dňa na deň. Príbeh o maličkostiach, ktoré denne prehliadame a neuvedomujeme si, aké môžu byť dôležité…a nádherné.
Autorka Charlotte Lucasová je skúsená spisovateľka. Jej psychologické trilery Najdrahšia sestra, Všetko musí ostať skryté alebo Onedlho zomrieš aj tyzaznamenali veľký čitateľský úspech. Zatiaľ posledný román Najlepší rok tvojho života vážne i nevážne hľadá odpovede na otázky o zmysle života.

Začítajte sa do novinky Najlepší rok tvojho života.

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Ona ho odmietla, on na ňu nedokáže zabudnúť. Romanca Nezabudni na mňa

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.