Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. apríla 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Nájdite meteorit a hrajte o hodnotné ceny s Eurokontextom.sk 2016!

BRATISLAVA 1. apríla – Medzinárodný divadelný festival Eurokontext.sk 2016 sa nezadržateľne blíži. V termíne od 20. mája do 3. júna 2016 sa Slovenské národné divadlo stane dejiskom špičkových predstavení z dielne prestížnych európskych operných a baletných scén.

Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili súťaž, v rámci ktorej zažijete skutočné kozmické dobrodružstvo!

Súťaž prebieha v termíne od 1. 4. 2016 do 15. 4. 2016 a úlohou súťažiacich je nájdenie úlomkov meteoritov, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach Bratislavy. Pozor, úlomky musia obsahovať logo festivalu Eurokontext.sk v podobe čierneho diamantu. Ak sa vám podarí úlomok nájsť, stačí sa s ním odfotiť a fotografiu zdieľať prostredníctvom Facebooku, alebo Instagramu spolu s hashtagom #eurokontext2016.

Zaslané fotografie budú následne umiestnené na oficiálnej stránke súťaže wwww.sledujeteoblohu.sk kde okrem iného nájdete aj všetky potrebné informácie o súťaži a podmienkach zapojenia sa.

Nezabudnite, že hráte o hodnotné ceny v podobe auta Peugeot 308 s plnou nádržou na celý týždeň, exkluzívnych vstupeniek na premiéru opery Simon Boccanegra, večere v hodnote 120 eur v reštaurácii Le Bar bistro, balenie premiérového piva od spoločnosti Stella Artois Slovensko, balíček reklamných predmetov festivalu Eurokontext.sk, či vstupeniek na repertoárové novinky Opery SND.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Jar bez únavy: Aktívny životný štýl ako liek Nájdite so svojím psom spoločnú reč, radí tréner na moderný výcvik psov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.