Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. mája 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Nádych

„Nádych je návykové čítanie, ktoré opantá vaše srdce od prvej po poslednú stranu. Tú knihu nedokážete odložiť,“ píše Aesta’s Book Blog. Autorka Penelope Douglasová je bestsellerová autorka New York Times a USA Today. Preslávila sa najmä knihami určenými pre dospievajúcu mládež a súčasnými erotickými romancami, pre ktoré sú charakteristické silné ženské hrdinky.

Tate a Jared majú k sebe blízko už od detstva, ale ich kamarátsky vzťah sa jedného leta zmení na peklo.
Jared začne byť na Tate hrubý, v škole ju ohovára a šíri o nej samé klamstvá. Akoby sa jej za niečo mstil…
Tate neskôr využije príležitosť a odchádza na rok do Paríža na študijný pobyt. Do USA sa vracia už ako mladá a krásna zrelá žena. V meste snov totiž zakúsila, čo je to osobná sloboda. Už nechce žiť minulosťou, nechce sa pred všetkými skrývať ako kedysi a mieni sa Jaredovi postaviť tvárou v tvár.
Ale aj Jared sa zmenil… žeby mu bolo smutno za Tate?
A vôbec, oplatí sa ešte zabojovať za toho druhého?

Vypočujte si AUDIO úryvok.
Číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

https://soundcloud.com/buxsk/citanie-z-knihy-nadych-penelope-douglasova

Jared sa mlčky vybral za mnou. Pohľad mal až strašidelne intenzívny. Netváril sa nahnevane, no zdalo sa, že čochvíľa exploduje.

Keby som sa dokázala pohnúť, šla by som mu oproti. No zastala som ako prikovaná. Spaľoval ma prenikavým pohľadom a vyzeral taký… lačný.

Položil mi ruky na bedrá a chvíľu mi len hľadel do očí. Za normálnych okolností, a keby šlo o hocikoho iného, taký dlhý priamy očný kontakt by mi bol nepríjemný, no Jared na mňa civel, akoby som bola jeho posledná večera.

A to sa mi sakramentsky páčilo.

Dýchal s jemne pootvorenými ústami, a jeho pohľad prechádzal priamo cezo mňa. Vedela som, čo chce. A keď som si spomenula, ako skvele chutí jeho koža, nedokázala som sa ho prestať dotýkať.

Objala som ho okolo krku, postavila sa na špičky a prisala sa mu na pery.

A v tom momente som stratila kontrolu nad situáciou.

Kniha Nádych získala na Amazone v takmer 2000 hodnoteniach veľmi vysoké hodnotenie čitateľov – z 5 hviezdičiek až 4,6, pričom maximálny počet bodov jej dali takmer 3 zo 4 čitateliek. „Päť hviezdičiek. Áno, je to neuveriteľný príbeh…Úžasné postavy a príbeh, do ktorého proste spadnete… Kúpte si túto knihu, nebudete ľutovať!“ rozplývajú sa čitateľky.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Tour de France na Slovensku! Príďte zažiť atmosféru legendárnych pretekov Je načase začať porušovať pravidlá!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.