Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. júna 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nadácia TA3: Káčer na bicykli 2017

BRATISLAVA 23. júna – Majte dušu na správnom mieste. To je heslo v poradí už 4. ročníka veľkej charitatívnej akcie Káčer na bicykli 2017, ktorú organizuje nadácia TA3. Správca nadácie Peter Káčer bude aj tento rok bicyklovať po celom Slovensku pre ľudí, ktorí zápasia s ťažkým životným osudom. Aj napriek vlastnému hendikepu je pripravený zdolať sedem náročných etáp a každú z nich venuje niekomu inému.

Akcia Káčer na bicykli 2017 sa tento rok začne slávnostným štartom 25.6.2017 v Bojniciach. Na pešej zóne bude už od 9:45 hod. pre všetkých návštevníkov a podporovateľov Petra Káčera pripravený zaujímavý kultúrny program. Prvú etapu bude Peter Káčer bicyklovať pre malého Miška Kaňuka z Veľkej Lomnice.

Podporiť Petra Káčera a najmä pomôcť ľuďom ktorí to potrebujú, môžu úplne všetci. Stačí poslať prázdnu SMS v hodnote 1€ na číslo 832.

K téme

Nadácia Henkel Slovensko vyhlasuje výzvu, v ktorej seniorom prerozdelí 65 tisíc Dar Taiwanu pre Ukrajinu vo výške 4,6 milióna eur navýšili Slováci a Slovenky o skoro 860-tisíc eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.