Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júna 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nadácia TA3: Káčer na bicykli 2017

BRATISLAVA 26. júna – Majte aj vy dušu na správnom mieste. To je heslo v poradí už štvrtého ročníka veľkej charitatívnej akcie Káčer na bicykli 2017. Správca Nadácie TA3 Peter Káčer aj napriek tomu, že má sám vážne zdravotné problémy, vyrazil na slovenské cesty a bicykluje pre ľudí, ktorí to potrebujú.

Peter Káčer začal svoju 7 dňovú túr slávnostným štartom v nedeľu. Na námestie v Bojniciach ho prišli podporiť stovky ľudí. Na štarte nechýbala ani pani Martina Kaňuková so synom Miškom. Práve jemu Peter Káčer venoval prvú etapu. Z peňazí, ktoré ľudia posielajú prostredníctvom SMS v hodnote jedného eura, bude môcť Miško absolvovať špeciálnu rehabilitáciu. Cieľ prvej etapy bol v Turčianskych Tepliciach.

Dnes sa v Handlovej Peter Káčer postavil na štart druhej etapy. Tentoraz bicykluje pre malého Paťka Bálinta z Padaroviec, ktorý má svalovú atrofiu. Spolu mu môžeme pomôcť. Stačí poslať prázdnu SMS v hodnote 1€ na číslo 832.

K téme

Nadácia SPP zverejnila výsledky programu Športuj aj ty! Cena Dionýza Ilkoviča 2024: Nominujte výnimočných učiteľov a učiteľky, ktorí stoja za úspechmi mladých vedeckých talentov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.