Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. januára 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Na kúpeľnom pobyte teraz ušetríte

BRATISLAVA 28. januára – Plánujete tento rok absolvovať kúpeľný pobyt? Kúpele teraz ponúkajú zľavy až do výšky 50 %. Ušetriť môžu seniori, klienti poisťovní i tí, ktorým poisťovňa liečebný pobyt neschválila.

Výhodné pobyty pre poistencov
Ak sa chystáte do kúpeľov, mali by ste využiť novoročné zľavy. „Zimné obdobie je ideálne pre hostí, ktorí preferujú pokojnejší spoločenský život a rekreáciu mimo hlavnej turistickej sezóny. Navyše, kúpeľné pobyty sú teraz omnoho lacnejšie vďaka sezónnym zľavám,“ vysvetľuje Ing. Andrea Puskailer, generálna riaditeľka Kúpeľov Trenčianske Teplice. Klienti poisťovní, ktorých diagnóza patrí do indikačnej skupiny B, a teda časť nákladov pobytu musia znášať sami, ušetria až tretinu plnej ceny. Kúpele Trenčianske Teplice ponúkajú cenovo výhodné pobyty aj tým poistencom, ktorým zdravotná poisťovňa návrh na liečebný pobyt neschválila. Desaťdňový pobyt ich vyjde na 350 eur.

Seniori tiež so zľavou
Medzi najobľúbenejšie pobyty Kúpeľov Trenčianske Teplice patrí Dr. Klasik. Teraz je v ponuke so zľavou 50 % z poplatku za druhú osobu. Dvojice sa tak môžu prísť zregenerovať a dopriať si liečivé procedúry výrazne lacnejšie. Pre seniorov pripravili Kúpele Trenčianske Teplice pobyt Senior špeciál. Ubytovanie na 5 nocí s plnou penziou, vstupná lekárska prehliadka, procedúry podľa odporúčania lekára i zaujímavé bonusy stoja už od 149 eur.

Kúpele ako prevencia
„Kúpele majú veľký význam nielen v liečbe ochorení, ale aj v prevencii,“ vysvetľuje MUDr. Vladimír Buran, lekársky riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice. „Kúpeľný pobyt často dokáže oddialiť nástup medikamentóznej liečby a poskytne pacientom úľavu na niekoľko mesiacov v roku.“ Do Trenčianskych Teplíc prichádza tradične najviac pacientov s problémami pohybového ústrojenstva. Kúpele sa okrem toho venujú liečbe a prevencii stavov po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení a niektorých civilizačných chorôb, liečia tiež choroby z povolania a kožné ochorenia vrátane psoriázy. Tento rok rozširujú svoje indikácie aj na ochorenia z oblasti internej medicíny a gynekologické choroby.

Tradícia Trenčianskych Teplíc
Kúpele Trenčianske Teplice patria medzi naše tradičné a najnavštevovanejšie kúpele. Majú k dispozícii 6 prírodných liečivých zdrojov, ktoré sa využívajú na vonkajšiu a vnútornú balneoterapiu. Sírne termálne liečivé pramene majú rovnaké chemické zloženie, líšia sa len teplotou vody. Voda pre liečebnú terapiu sa vyznačuje optimálnou balneologickou teplotou od 35,5 °C do 39 °C. Vďaka tomu sa nemusí ochladzovať ani ohrievať, ale používa sa priamo na kúpeľ či iné tradičné procedúry. Okrem liečebných procedúr ponúkajú Kúpele Trenčianske Teplice aj rozličné wellness a relaxačné pobyty. Unikátom Trenčianskych Teplíc je turecká odpočiváreň Hammam z roku 1888. Dodnes slúži na odpočinok po kúpeli a na masáže. Viac informácií nájdete na stránke

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Alfons Mucha bol geniálny fotograf, odhaľuje výstava na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch Majalésy, koncerty, dni remesiel i vína. Rezort Piešťany pozýva v máji aj na svetovú výstavu a otvorenie letnej kúpeľnej sezóny

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.