Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103080_gettyimages 1409255608 676x480.jpg
24. novembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Na celosvetovo najrýchlejšie rastúcej sociálnej sieti je registrovaný každý šiesty Slovák či Slovenka

24.11.2023 – Celosvetovo najrýchlejšie rastúcou sociálnou sieťou je už niekoľko rokov TikTok. Začínal ako sociálna sieť pre mladých, no čoraz viac sa presadzuje naprieč generáciami. Pestrý je aj čo sa týka obsahu. Svoje si na ňom nájdu milovníci zvierat, DYI, dobrého jedla či zaujímavých faktov, ekoaktivisti, rodičia aj mladí. A presne taký je aj Lidl, moderný diskont pre každého.

Na Slovensku používa TikTok viac ako 900-tisíc ľudí, čo z neho robí štvrtú najväčšiu platformu tohto druhu u nás. Na TikToku nájdete odteraz už aj Lidl, ktorý sa v posledných rokoch čoraz viac sústredí na originálnu online komunikáciu. Fanúšikovia diskontu sa môžu tešiť na pravidelnú, nápaditú a predovšetkým vtipnú komunikáciu vo forme krátkych príbehov bežnej rodiny a jej známych, ale aj mnoho ďalšieho zaujímavého obsahu.

„Sme presvedčení, že komunikáciou na TikToku dokážeme efektívne doručiť naše kľúčové posolstvá k zákazníkom. Táto sociálna sieť už dávno nepatrí len mladým, navštevuje ju čoraz viac ľudí zo všetkých generácií,“ povedal Branislav Brzula, šéf marketingu Lidl Slovenská republika, a dodal: „Ku každej komunikácii pristupujeme jednotlivo, neprelievame obsah z jednej platformy na druhú a snažíme sa byť originálni. TikToku prispôsobenou formou chceme našim fanúšikom sprostredkovať silné stránky Lidla, ktorými sú výhodná cena, čerstvosť, jednoduchosť, jedinečnosť, blízkosť, modernosť a zodpovednosť.“

Lidl patrí medzi firemných lídrov spomedzi slovenských firiem na Facebooku, Instagrame aj LinkedIne, na YouTube má dokonca dva profily vrátane Kuchyne Lidla. Za pár desiatok hodín od spustenia svojho tiktokového profilu prekročili jeho posty milión pozretí.

Informačný servis

K téme

Ženy po menopauze ohrozuje vážne ochorenie pečene UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.