Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júna 2012 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Na Bažant Pohode sa tento rok budú viesť Pivné reči

BRATISLAVA 21. júna – Talkshow Pivné reči s podtitulom pri pive (nielen) o pive je ďalšou atraktívnou festivalovou novinkou Bažant Pohody. Svetové slovenské pivo Zlatý Bažant tak na najúspešnejší slovenský festival prináša to, čo k pivu neodmysliteľne patrí – debaty so zaujímavými ľuďmi na rôznorodé témy – od slovenského filmu, cez šport či cestovanie až po súčasný životný štýl. Okrem Pivných rečí sa fanúšikovia Zlatého Bažanta môžu tešiť aj na bohatý program Bažant Kinematografu, zelenú aktivitu Za pol metra pol litra, nákup piva cez SMS, či tradičné IQ hliadky.

SVET PIVA
Značka Zlatý Bažant sa tento rok na festivale predstaví naozaj vo svetovom štýle. Bažant stan s názvom SVET PIVA zaujme návštevníkov festivalu určite už na prvý pohľad svojim netradičným vzhľadom. Jeho poznávacím znamením budú pivné prepravky, ktorými bude stan obložený z vonkajšej strany, ale zároveň budú tvoriť aj zaujímavú súčasť interiéru. V príjemnom prostredí SVETA PIVA si návštevníci budú môcť vychutnať čapované pivo z portfólia značky Zlatý Bažant. Okrem svetlého Zlatého Bažanta 10 % a 12 % nebude chýbať Zlatý Bažant tmavý, obľúbený Bažant Radler, či Zlatý Bažant Nealko, čapovaný priamo z neprehliadnuteľného Nealko veterána. V Bažant stane bude aj tento rok možné zakúpiť si pivo cez SMS správu.

Pivné reči pri pive (nielen) o pive
Skvelé chvíle osvieženia s oroseným pohárom načapovaného piva si budú môcť návštevníci vychutnať ešte viac pri zaujímavých moderovaných debatách nielen o pive. V talkshow Pivné reči s podtitulom pri pive (nielen) o pive, ktorá je novinkou medzi aktivitami značky Zlatý Bažant na festivale, budú na rôzne témy debatovať zaujímaví hostia. SVET PIVA bude patriť Pivným rečiam trikrát denne počas piatku a soboty pod moderátorskou taktovkou Jána Gorduliča. „Každý rok prichádza Zlatý Bažant na festival Bažant Pohoda s atraktívnou novinkou. Debaty na rôzne témy sú prirodzenou súčasťou príjemných stretnutí priateľov pri pive, a tak sme sa ich rozhodli priniesť tento rok do nášho SVETA PIVA prostredníctvom Pivných rečí.“ hovorí Zuzana Putalová, Senior Brand Manager spoločnosti HEINEKEN Slovensko. Rozhovory o filme, cestovaní, športe či súčasnom životnom štýle budú striedať vystúpenia obchodného sládka Karola France, ktorý sa s návštevníkmi podelí o svoje bohaté skúsenosti zo sveta piva. V
jeho Abecede pivára sa záujemcovia dozvedia nielen to, akú teplotu má mať dobre vychladené pivo, ale aj to, ako ho správne čapovať, či vychutnávať.

Tankový Zlatý Bažant aj Bažant Radler sa vracajú
Počas festivalu bude rovnako ako vlani, aj tento rok dostupné aj tankové pivo Zlatý Bažant a čapovaný Bažant Radler. Práve Bažant Radler je svojou kombináciou kvalitného piva a osviežujúcej limonády ideálnym nápojom počas letných podujatí. „Minulý rok to boli práve návštevníci Bažant Pohody, kto mohol vôbec po prvýkrát ochutnať Bažant Radler v čapovanej podobe. Úspech tejto novinky predčil naše očakávania“ vysvetľuje Zuzana Putalová.

Pite rozumne, pomôžu vám IQ hliadky
Zábavným a vyhľadávaným spestrením Bažant Pohody sa stali IQ hliadky, ktoré budú aj tento rok pripomínať návštevníkom festivalu, aby pili rozume. Výsledkom dobrovoľného testu na alkohol môže byť odporúčanie hliadky na time-out a konzumáciu Zlatého Bažanta Nealko. Záujemcovia si tiež budú môcť vyskúšať špeciálne okuliare, ktoré simulujú stav po požití alkoholu v rozsahu 1,3 promile, či hru (Ne)istá ruka, ktorá preverí ich jemnú motoriku. Rovnováhu a správnu koordináciu pohybu si zase budú môcť vyskúšať chôdzou po rovnej čiare. Všetky spomínané aktivity a IQ hliadky nájdete na tohtoročnom festivale v stánku Pite rozumne hneď vedľa hlavného Bažant stanu SVET PIVA.

Za pol metra pol litra
Pre tých, ktorým záleží ako na životnom prostredí tak aj na čistote prostredia samotného festivalu, a zároveň majú chuť priložiť ruku k dielu, je pripravená aktivita Za pol metra pol litra. „Každý, kto prinesie pol metra prázdnych plastových pohárov, dostane za túto zelenú aktivitu pollitrového Zlatého Bažanta,“ povedala Zuzana Putalová.

Bažant Kinematograf uvedie aj Woodyho Allena
K obľúbeným festivalovým aktivitám patrí určite aj návšteva filmových projekcií Bažant Kinematografu. Jeho program otvorí už vo štvrtok dokument s názvom POHODA 2011. Predpremiéra dokumentu Mareka Šulíka Zvonky šťastia, jedno z prvých uvedení nového česko-slovenského hraného filmu DON´T STOP, úspešné slovenské animované novinky, či film Woodyho Allena alebo Martina Scorseseho, sú len výberom z bohatého programu filmárskych lahôdok, ktoré Bažant Kinematograf odpremieta na tohtoročnej Bažant Pohode.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tento rok Slováci vyhrajú! Odvážna zmena receptúry Slovákom zachutila, gastro prevádzkam svitá na lepšie časy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.