Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102972_sita_lil solid ez_titulna foto 1 676x450.jpg
15. novembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Muži sa v práci nachodia viac, ukázal prieskum

15.11.2023 – Podľa prieskumu, ktorý spracovala akreditovaná diétologička Jenny Craig, muži v práci nachodia denne v priemere 5 340 krokov, zatiaľ čo ženy takmer o 500 krokov menej. Odborníčka skúmala aktivitu podľa veku, ale i jednotlivých profesií. Vieme, kto sa nachodí v práci najviac.

Vek hrá v tom, koľko denne nachodíme zásadnú úlohu. Kým mladí dospelí vo veku od 18-tich rokov nachodia v priemere 4 000 až 18 000 krokov denne, u zdravých seniorov sa tento počet znižuje, a to až o polovicu. Prieskum hovorí, že prejdú približne od 2 000 do 9 000 krokov za deň.

Profesie s najväčším počtom krokov

Podľa prieskumu v počte krokov vedú čašníci a kuriéri. Denne nachodia zhruba 22 778 až 23 000 krokov. Ale ani poštári so svojim denným priemerom 15 248 krokov sa nemajú za čo hanbiť, o stovky krokov predbehli predavačov (14 660 krokov), učiteľov (12 564 krokov) a aj pracovníkov SBS s priemerom 12 650 krokov za deň. Prekvapením sú napríklad pracovníci kaderníctiev, ktorí podľa prieskumu nachodia za deň odporúčaných 10 000 krokov.

Bezdymová alternatíva pre aktívnych

Profesie, ktoré vyžadujú neustály pohyb a aktivitu, predstavujú jedinečnú výzvu pre dospelých fajčiarov. Cigarety nielen zhoršujú dýchanie, ale aj obťažujú nepríjemným cigaretovým dymom. Pre tých, ktorí hľadajú alternatívy a inak by pokračovali vo fajčení, je k dispozícii vylepšené zariadenie na nahrievaný tabak lil SOLID Ez. Ide o kompaktné zariadenie v štýle „všetko v jednom“, ľahko sa ovláda, prináša tri po sebe idúce použitia a vydrží dlho nabité. Lil SOLID Ez tabak nespaľuje, ale nahrieva a tým nevzniká žiadny dym. Zariadenie zároveň produkuje výrazne menej škodlivých látok v porovnaní s cigaretami, vďaka tomu predstavuje lepšiu alternatívu oproti klasickým cigaretám.

Lil SOLID Ez nie je bez rizika, obsahuje totiž nikotín, ktorý je návykový. Je určený výhradne pre dospelých fajčiarov. V ponuke je päť farebných prevedení.

Tento článok nie je autorským obsahom SITA.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

K téme

Stereotypy v rodine, vzdelávaní, zamestnaní. Tvorivo v BIBIANE pod názvom Mamy a tatovia mojimi očami Movember začína, o prevencii rakoviny prostaty treba hovoriť hlasnejšie. Union zdravotná poisťovňa upozorňuje na alarmujúco nízku účasť mužov na preventívnych prehliadkach

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.