Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100203_novy projekt 11 676x444.jpg
27. októbra 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Mohol vyhrať 300 000 €…

27.10.2022 – Ešte minulý týždeň si jeden Slovák zostavil tiket zo športových zápasov. Vybral naň 44 duelov s eventuálnou výhrou 300 000 €.

Postupne sa jednotlivé súboje na jeho tikete sfarbovali dozelena. Až sa odohrala polovica z celkového počtu a klient, keďže zrejme už nechcel veľmi riskovať, využil možnosť predaja tiketu a to v hodnote viac než 4 000 €. Vtedy však netušil, že ako môže svoje rozhodnutie ľutovať.

Každým dňom sa totiž počet dozelena zafarbených duelov zvyšoval. Až mu zostávali posledné štyri stretnutia zo stredajšieho programu futbalovej Ligy majstrov. Stávková spoločnosť Niké, v ktorej si tiket podal, sa rozhodla, že ak mu aj tie vyjdú, odmení ho aspoň cenou útechy a to tým, že mu na jeho konto pripíše rovnakú sumu, akou tiket odpredal. To znamená 4021 € v nikoch.

Napokon aj zostávajúce štyri zápasy sa skončili rezultátom, ktorý predvídal. Kto vie aká je jeho reakcia. Mohol sa tešiť zo životnej výhry. No na druhej strane, čo by sa stalo, ak by zostal v hre a nevyšiel by mu už ani jeden. Takto pri vklade necelých 200 € vyhral „aspoň“ 4-tisíc, plus dostal cenu útechy.

Informačný servis

K téme

Historická romanca Začalo sa to bozkom Depresia nie je bežný smútok alebo zlá nálada, aj počas Vianoc musia mnohí vyhľadať pomoc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.