Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Modré z neba: Posledná pomoc a stretnutie s prababkou Rozáliou

BRATISLAVA 4. septembra – Mimoriadne obľúbená rodinná relácia Modré z neba vstupuje na obrazovkách televízie Markíza po letnej prestávke už do šiesteho roku vysielania. Moderátor Vilo Rozboril so svojím tímom začne opäť plniť sny a dojímať celé Slovensko dnes večer, v stredu 4. septembra 2013, so začiatkom o 20:30.
Prvé septembrové vydanie relácie Modré z neba otvorí príbeh o rodine, ktorá už osem rokov žije bez elektriny v chudobnom dvojizbovom dome. Mamu držia nad vodou jej tri deti, je pyšná na jediného chlapa v rodine – Peťa, ktorý v 12-ich rokoch robí paholka a domov tak prinesie každý deň päť eur. Je to príbeh najmä o troch skvelých, skromných deťoch, ktoré sú pre svoju biedu aj terčom posmeškov u svojich spolužiakov. Je až neuveriteľné, že v dnešnej dobe stále žijú medzi nami čisté dušičky, ktorým sa rozjasnia oči pri pohľade na rozsvietený dom. Elektrina zďaleka nie je pre každého
Od svojich štyroch rokov vyrastá Ivanka v adoptívnej rodine manželov Šramkovcov. Svoj život u nich si nevie vynachváliť, ľúbi ich a nedá na nich dopustiť. O biologických rodičoch hovorí s nevôľou, jej štart do života bol totiž veľmi zlý. Ani príbuzní, u ktorých asi rok žila, jej radosť nepriniesli. Naopak. Spomienky z tohto obdobia by najradšej vymazala. Spávať musela vo vani. Ivanka má 14, ale už dnes je z nej silná, vnímavá osobnosť. Cítila, že potrebuje povedať jedno veľké ďakujem svojim naozajstným rodičom, ktorí ju vychovávajú. Na dovolenke pri mori šokovali zasa oni Ivanku. V hoteli ju čakala jej biologická sestra, s ktorou majú spoločnú mamu…
Prababka Rozália! Stala sa hrdinkou, symbolom… Láskyplnými slovami k pravnukovi Viktorovi, o ktorého sa starala, chytľavým smiechom a večne dobrou náladou si okamžite získala každého. Po odvysielaní príbehu sa do rodiny dostala Denisa. Výnimočná mladá žena, ktorá pomáhala prababke aj Viktorovi od ich prvého stretnutia. Od jari sa ale prababkin zdravotný stav začal zhoršovať, potrebovala opateru, ktorú jej poskytla práve Deniska. Vilo veril, že sa Rozálii polepší, Modré z neba ju prišlo navštíviť v novom byte, v ktorom sa o ňu chceli starať Denisa a Viktor. Žiaľ, osud to zariadil inak. Prababka sa krátko nato pobrala na večný odpočinok. Odišla ale spokojná. Šťastná. Viktorko je zverený do opatery Deniske. Jej prianie sa naplnilo!
Relácia Modré z neba je zároveň štartérom pomoci. Ťažký osud ľudí sa po vysielaní snažia zmierniť aj diváci. Pomoc im môžu ponúknuť prostredníctvom facebookovej fan page Modré z neba, ktorá ma v súčasnosti takmer 321-tisíc fanúšikov. Jednotlivým príbehom sa venuje aj webstránka modrezneba.markiza.sk. Návštevníci sa na nej môžu dozvedieť aj množstvo zaujímavostí o relácii.

PR oddelenie TV Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Až 75 % opýtaných v nedávnom prieskume by chcelo lepšie spať, ale iba 36 % pre to niečo robí Na Čistinke v Modre, každému je dobre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.