Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89947_m. sabo 676x408.jpg
22. februára 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Moderátor Michal Sabo je novou tvárou AAA AUTO na sociálnych sieťach

BRATISLAVA 22. februára 2019 – Známy moderátor a influencer Michal Sabo sa stal tvárou siete autocentier AAA AUTO na sociálnych sieťach. Michal presedlal do priestranného vozidla Škoda Kodiaq, ktoré ho bude od teraz sprevádzať na jeho cestách. Najväčší predajca jazdeniek takto rozširuje svoj komunikačný koncept.

Michal, ktorý doteraz jazdil v malom aute Mini Cooper, veľmi privítal nové priestranné SUV značky Škoda Kodiaq. Cestovaním totiž trávi veľa času. „Na začiatku roka som si dal predsavzatie, že rok 2019 bude môj najúspešnejší kariérny rok. A toto predsavzatie sa mi plní. Od januára som nonstop na cestách, môj život bol zbalený v batožine natlačenej v mojom mini aute… Som vďačný, že vďaka AAA AUTO budem po zvyšok roka cestovať dôstojnejšie a nebudem mať obaly na obleky či kufor aj na sedadle spolujazdca. Teším sa na všetky skvelé jazdy za zážitkami a tiež sa teším na môjho nového kamoša Kodiaka, ktorého budem  volať Koudy:-),“ komentoval spoluprácu Michal Sabo.

Sieť autocentier takto nadväzuje na komunikačný koncept, ktorý doteraz rozvíjala v rámci svojej značky zánovných áut Mototechna a zároveň ho už dlhšiu dobu využíva v Českej republike. Spoločnosť sa tak snaží ísť v tomto smere v súlade s najnovšími trendami a cieli tým predovšetkým na mladšie generácie. „Koncept influencerov sa nám osvedčil. Preto sme sa rozhodli ho rozšíriť aj na Slovensko. Filip Jančík a Andrea Zahurancová, ktorí sú tvárami našich sociálnych sietí pre značku Mototechna, zatiaľ fungujú podľa našich predstáv. Obaja sú veľmi akční a to je vidieť aj na našej spolupráci. Verím, že i Michal príjemným spôsobom obohatí našu komunikáciu a zaujme čo najviac ľudí,“ povedala k spolupráci generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva siete autocentier AAA AUTO Karolína Topolová.

Michal Sabo už jazdí na šedej Škode Kodiaq s čiernym interiérom, ktorú poháňa benzínový motor. Pohodlie pri jazde mu zvyšuje sedemstupňová automatická prevodovka a množstvo moderných technológií vrátane navigácie.

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček AquaCity Poprad: 20 rokov zážitkov a 20 rokov zábavy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.