Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. mája 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Miláčikovia britskej kráľovnej mieria na Slovensko

BRATISLAVA 7. mája – Niekoľko stotisíc predaných albumov na svete a osobné ocenenie britskej kráľovnej Alžbety II. nasvedčujú, že štvorica charizmatických tenorov z Kanady THE TENORS to so svojimi hlasmi naozaj vie. Presvedčiť sa o tom budeme môcť na ich exkluzívnom júnovom koncerte v Bratislave (21.6., Slovnaft aréna).

Skutočný zážitok z klasicko-populárnej hudby, silné hlasy a schopnosť rozpáliť publikum je minimum, čo si fanúšikovia The Tenors z koncertov zvyčajne odnášajú. Inak tomu nebude ani na ich najnovšom vystúpení v Bratislave, na ktorom exkluzívne predstavia svoj štvrtý štúdiový album Under One Sky. Luxusný mix 13-tich skladieb súčasnej a klasickej hudby prináša také hity ako „Who Wants To Live Forever“ (Queen ), „Lean On Me“ (Bill Withers) či titulnú autorskú skladbu „Under One Sky“. „Piesne na tomto albume sú najvzrušujúcejšie a najrozmanitejšie, aké sme doteraz nahrali. Sme nadšení a o našu radosť sa chceme podeliť s celým svetom,“ zdôraznili The Tenors. Kanadskí džentlmeni na novej platni vzdali poctu umelcom ako Joe Cocker alebo kapele Queen. Nezabudli ani na svoje a všetky mamy na svete, ktorým venovali pieseň „You Are So Beautiful“ (Joe Coker), zatiaľ čo otcom vzdali hold skladbou „My Father´s Son“.

Alžbeta II.

Spievať pre anglickú kráľovnú, Alžbetu II. v Buckinghamskom paláci bola pre nich doposiaľ najväčšie pocta, po všetkých platinových platniach, akú doteraz dosiahli. „Veríme, že princezná Charlotte zdedí hudobný vkus po svojej babičke a budeme jej môcť prísť zaspievať aj osobne. Bude to pre nás veľká česť,“ zareagoval jeden z členov Victor Micallef.

Klip „Made in Slovakia“

Speváci k nám zavítajú po druhýkrát. Pred dvoma rokmi navštívili Košice a Slovensko sa im veľmi zapáčilo. „Pobyt u nás si plánujú predĺžiť a dokonca rozmýšľajú, že by si čas vyplnili natočením klipu k jednému zo singlov z nového albumu,“ dúfajú organizátori exkluzívneho slovenského koncertu.

Hokej

Vášeň pre spev nie je jediná, ktorou sú The Tenors známi. Ako Kanaďania milujú hokej a práve vďaka tomu sa im dostalo pocty zaspievať počas Winter Classic medzi Detroitom a Torontom, kde im tlieskalo viac ako 100-tisíc divákov. Preto sa ich zraky upierajú aj do Prahy a Ostravy, kde momentálne prebiehajú majstrovstvá sveta a „javorové listy“ vedie súčasná ikona Sidney Crosby. Dokonca nie je vylúčené, že štvorica tenorov sa pred jedným zo zápasov predstaví v Prahe už v máji.

Lístky exkluzívne v sieti www.predpredaj.sk

UPOZORNENIE: Vidieť The Tenors naživo je nielen hudobný, ale i vizuálny zážitok. Pozrite si dôkaz…
https://www.youtube.com/watch?v=wyYzHsTnhX4

O The Tenors
Victor Micallef, Clifton Murray, Remigio Pereira a Fraser Walters – štvorica brilantných spevákov pochádza z Kanady a svojimi hlasmi dostáva do varu publikum po celom svete už niekoľko rokov. Klasickú hudbu kombinujú so súčasným popom v perfektnom vokálnom prevedení. Medzinárodný úspech dosiahli vďaka rôznorodosti hlasových štýlov a svojmu šarmu. Spolupracovali s Andreom Bocellim, Stingom, Eltonom Johnom, Paulom McCartneym, Jennifer Hudson, Ellie Goulding, či Justinom Bieberom. Za album Lead With Your Heart získali svoju prvú JUNO Award – cenu pre najlepších kanadských hudobných umelcov, ktorú od roku 1970 udeľuje odborná porota.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Nový kontext pandémie: Zavedenie pet-friendly kancelárií podporí návrat zamestnancov do práce Na lásku už nezostal čas

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.