Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86733_koncert 676x322.jpg
17. januára 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Michal David, Vašo Patejdl, Allan Mikušek, Franta Nedvěd a mnoho ďalších v Bratislave zaspievajú už tento mesiac

BRATISLAVA 17. januára 2018 – Hudobná oslava dvoch významných jubileí slovenského country speváka Allana Mikušeka sa uskutoční  už tento mesiac a to vo veľkom štýle. Piesňami mu na jednom pódiu zablahoželajú Michal David, Vašo Patejdl, Franta Nevěd, Beáta Dubasová, Peter Cmorik, Tučnáci a mnoho ďalších.

Dvadsaťpäť rokov vo svete hudby Allanovi Mikušekovi prinieslo mnoho skúseností, zážitkov i významných priateľstiev. A práve tie sa prejavia na oslavách Mikušekových životných míľnikov.  Okrem výročia pôsobenia vo svete hudby nedávno oslávil i 50 narodeniny. Vo veľkej paráde  mu k narodeninám a profesnému výročiu pôsobenia na hudobnej scéne na jednom pódiu,  a nie len spevom,  poprajú české i slovenské legendy!

Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia sa uskutoční 30.1.2018 v bratislavskej HANT Aréne. Pod pojmom hostia sa ukrývajú významné mená česko-slovenského showbiznisu. Počas takmer trojhodinovej hudobnej nálože sa návštevníci koncertu môžu tešiť na silný hudobný zážitok, žánrovú všehochuť,  ale aj na množstvo vtipných momentov. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na vystúpenia Michala Davida, Vaša Patejdla, Františka Nedvěda a Tie break, či Petra Cmorika, ktorí publiku pod taktovkou Allana Mikušeka prestavia svoje najznámejšie hity. Dávku country muziky publiku ponúknu Tučnáci, Petr Kocman, či Tomáš Linka. Nežnejšie pohlavie budú počas galakoncertu reprezentovať Beáta Dubasová, či Michaela Tučná, ktorá v podobe piesní nesie odkaz svojho otca country legendy Michala Tučného.

Na koncerte zaznie i mega hit  NONSTOP

Jednému z návštevníkov koncertu poputuje ručne vyrábaná gitara s podpismi účinkujúcich

Pripravovaný koncert je oslavou Mikušekových dvoch významných životných udalostí. Preto sa  rozhodol obdarovať jedného z návštevníkov koncertu hodnotným darom – gitarou a nie len tak hocijakou! Ručne vyrábanú gitaru značky Klema na mieste podpíšu všetci účinkujúci a aby toho nebolo málo, šťastnému výhercovi  tento hodnotný kúsok odovzdajú priamo na pódiu Michal David, Vašo Patejdl a samozrejme i oslávenec. Súťaž o gitaru, ktorej podpisy umelcov  dávajú punc zberateľského kúsku, prebieha na oficiálnom facebooku Allana Mikušeka. Výherca bude vyžrebovaný 29.1.2018 vo večerných hodinách. Okrem stretnutia so stálicami  česko-slovenskej hudobnej scény sa nový majiteľ unikátnej gitary bude tešiť i z pozvania na afterpárty, ktorá sa uskutoční po Galakoncerte. https://www.facebook.com/allanmikusekofficial/photos/a.234968946596483.52715.147216685371710/1685539138206116/?type=3&theater

Jedna oslava nestačí!

Po takmer trojhodinovej hudobnej náloži sa bude v oslavách pokračovať. Partner podujatia BANCO CASINO Bratislava pre Mikušeka pripravilo afterpárty, na ktorej sa pre Allana chystá i malé prekvapenie. Príjemné posedenie sa uskutoční v priestoroch kasína, kde sa stretnú účinkujúci a okruh ich priateľov.

Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia bude pre oslávenca výzvou.  Allan Mikušek sa so svojimi hosťami predstaví i v polohách mimo svojho charakteristického country žánru. Narodeninová párty spojená s oslavou výročia profesionálnej kariéry slovenského umelca, na ktorej sa na jednom pódiu stretnú stálice slovenskej i českej hudobnej scény, sa uskutoční 30.1.2018 v bratislavskej HANT Aréne.  

Vstupenky je možné zakúpiť v sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/Event/Galakoncert_Allan_Mikusek_50_25_hostia

K téme

Drucker na ITAPA: Už len učiť sa nestačí. Zmeny v základných a materských školách by mali viesť ku kritickému mysleniu a výučbe práce s dátami Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.