Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86537_mesacne svetlo.jpg
13. decembra 2017 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

Mesačné svetlo na Nightingale Way

BRATISLAVA 13. decembra 2017 – Logan dva roky platil za chyby, ktorých sa v minulosti dopustil, ale teraz je pripravený na nový začiatok. Má skvelý byt, dobrú prácu a množstvo žien, ktoré odvádzajú jeho pozornosť od minulosti. Je tu však jedna, ktorá ho mätie…

 „Skutočne sexi,“ ohodnotili USA Today novinku Samanthy Youngovej Mesačné svetlo na Nightingale Way. Fanúšičky jej pikantnej série Dublin Street sa už nevedeli dočkať ďalšieho príbehu. Samantha štartuje novú sériu a po prečítaní tejto knihy si budete mädliť ruky

Hlavná hrdinka Grace utiekla od svojej manipulatívnej rodiny, presťahovala sa do iného mesta a zariadila si nový život podľa seba. Je takmer dokonalý. Až na jeden detail – veľmi by chcela konečne nájsť pána Pravého – alebo aspoň vedieť ignorovať neodolateľného, no protivného suseda sukničkára.

Grace sa rozhodla, že s Loganom si určite nič nezačne. Lenže potom sa stane niečo neuveriteľné a nespútaný lámač sŕdc sa pomaly mení na silného, spoľahlivého muža, po akom vždy túžila. No vo chvíli, keď podľahne jeho šarmu, pripomenie sa jej minulosť a hrozí, že všetko, čo si vybudovali, sa zrúti ako domček z karát…

Vypočujte si AUDIO úryvok.
Z knihy číta Lucia Vráblicová:

Mesačné svetlo je nový šteklivý príbeh od Samanthy Youngovej, škótskej spisovateľky a  bestsellerovej autorky New York TimesUSA Today. V jej tvorbe dominuje najmä pikantná séria Dublin Street, ktorá je Samanthiným debutom v oblasti literatúry pre dospelých (dovtedy písala najmä pre mladých) a zožala za sériu obrovský úspech. Po Dublin Streen prišiel London Road, Jamaica Lane, India place a Scotland Street. Vlani jej vyšiel samostatný román Hrdina.

Domov som sa dostala asi o druhej poobede. Vystupovala som po schodoch s malou taškou s nákupom v ruke a v mysli som už upravovala rukopis. Z vlastného mikrosveta ma nemilosrdne vytrhol smiech ozývajúci z Loganovho bytu. Dvere boli otvorené.

Pri pohľade na úžasnú nízku červenovlásku, čo vyšla pred ním, som prekvapene zastala. Vôbec nebola jeho typ. Bola priveľmi oblečená.

Rozosmiata ryšavka ma zaregistrovala a s úsmevom pozdravila: „Ahoj.“

Slušné vychovanie mi nedovolilo neopätovať úsmev. „Ahoj.“ Zamierila som k svojmu bytu, ale ona ma znova zastavila.

„Ja som Shannon. Loganova mladšia sestra.“ Fialkasté oči sa jej pobavene a priateľsky leskli. Natiahla ku mne ruku.

Potriasla som jej ju. „Grace. Rada ťa spoznávam.“

„Ty si Loganova susedka, však?“

„Hej,“ odvrkol Logan s náhle nevrlým výrazom na tvári.

Zdvihla som zrak. Až ma zamrazilo od uspokojenia. Aké nádherné, že ho iritujem tak ako on mňa. Pre to jediné som znášala jeho bezohľadnosť a hlučnosť.

„Vôbec nie si taká, ako ťa opisoval.“

Začítajte sa do novinky Mesačné svetlo.

 

K téme

Poliklinika spúšťa petíciu za bezbariérový prístup Doprava zohráva rozhodujúcu úlohu pri výbere zamestnania pre viac ako polovicu respondentov. Dvaja z desiatich Slovákov sa v súčasnosti snažia ušetriť na doprave, ukázal prieskum

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.