Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. augusta 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Median SK: RTVS naďalej s najobjektívnejším spravodajstvom

BRATISLAVA 14. augusta – Prieskum sa uskutočnil v období od 3. apríla 2017 do 25. júna 2017 na vzorke 2 125 respondentov, ktorí odpovedali na otázku „Ktorá televízia má podľa Vás najobjektívnejšie spravodajstvo“, pričom až 25,9% z nich uviedlo verejnoprávnu RTVS. Respondenti mohli určiť len jednu televíziu.

Pre RTVS to znamená udržanie si pozície lídra v tomto parametri a v porovnaní s výsledkami prieskumu z januára až marca 2017 aj posilnenie percentuálneho podielu respondentov, ktorí spomedzi všetkých televízií na Slovensku vyhodnotili televízne spravodajstvo RTVS ako najobjektívnejšie.

„Obhájenie pozície lídra v objektivite spravodajstva nás mimoriadne teší a súčasne motivuje k tomu, aby sme aj naďalej intenzívne hľadali nové, atraktívne spravodajské formáty,“ uviedol k výsledkom aktuálneho prieskumu generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

V medziročnom porovnaní uvedeného obdobia (apríl-jún 2016/2017) vzrástol aj záujem divákov o sledovanie spravodajstva RTVS, keď hlavné Správy RTVS zaznamenali 10% nárast sledovanosti a podiel na trhu sa zvýšil z 15,3% na 16,7% (zdroj dát PMT/TNS.SK; cieľová skupina divákov starších ako 12 rokov).

K téme

Ojazdených áut je na trhu medziročne viac a sú mladšie Elektromobily sú rekordne lacné, jazdeniek je na trhu viac, ceny stagnujú

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.