Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júna 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

MDD Na palube jednorožca

Bratislava, 2.6.2017 – V nedeľu 4. 6. 2017 v Sade Janka Kráľa v Bratislave sa počas akcie MDD Na palube jednorožca uskutoční súťaž žiakov ZŠ v poskytovaní prvej pomoci pod názvom Dieťa života s podtitulom Zachrániť život je jednoduchšie ako ho splodiť.

Odborným garantom súťaže je prezident Slovenského Červeného kríža doc. MUDr. Viliam Dobiáš , PhD. Záštitu nad súťažou prevzal minister školstva SR Peter Plavčan. Obaja páni sa osobne zúčastnia zahájenia súťaže o 10:30 hod v sade, na mieste bývalého amfiteátru (bližšie k Novému mostu).

Ste srdečne pozvaní. Krstnou mamou tohto prvého ročníka bude herečka Elena Podzámska. Akciu MDD, ako aj samotnú súťaž organizuje občianske združenie Moonlight camp.

K téme

Pri príležitosti MDD sa Amazon znovu rozhodol pomáhať. Tento raz tým najmenším UNICEF: Daruj TUČNIAKA – ZÁCHRANÁRA v hodnote 7 eur novorodeniatkam na MDD

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.