Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103695_pecate superbrands 2024_mccain 676x444.jpg
7. marca 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

McCain opäť medzi superznačkami

7.3.2024 – Spoločnosť McCain bola opäť zaradená medzi významné značky na slovenskom trhu. Už po ôsmy raz získala pečate a diplomy Superbrands, a to v dvoch kategóriách: B2C a B2B.

Značka McCain, pôvodne rodinná kanadská firma, je dnes globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 160 krajinách sveta. Ponúka široký sortiment mrazených a chladených produktov a riešení pre retail aj gastro segment. Na slovenskom trhu je dlhodobým lídrom vo svojej kategórii.

„Naším cieľom je prinášať na trh zemiakové výrobky prvotriednej chuti a kvality pre každú príležitosť, inovovať náš segment a prostredníctvom širokého portfólia poskytovať našim spotrebiteľom jedinečný zážitok z dobrého jedla. Máme radosť, že naša snaha je oceňovaná nielen lojalitou našich spotrebiteľov, ale aj pečaťou a diplomom Superbrands. Toto ocenenie je potvrdením úspešného rozvoja a dlhodobého zvyšovania hodnoty značky,“ povedala Svetlana Gálová, Sales Retail Manager, McCain Slovakia & Czech Republic.

Ocenenia Superbrands sú každoročne udeľované v takmer 90 krajinách. Do nominácie sa značky neprihlasujú, o ich umiestnení a ocenení rozhoduje viackolový proces s konečným slovom odbornej poroty. Na Slovensku sú ocenenia Superbrands udeľované od roku 2013.

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.

Informačný servis

K téme

McCain prináša StreetFood na doma! Vychutnávajte dobré chvíle vášho dňa

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.