Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
98810_adobestock_248645721 mini 676x451.jpg
17. mája 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Máte už pre svoje deti program na letné prázdniny? Union a ŠNOP sa postarajú o zdravie, aj o zábavu!

17.5.2022 – Cvičenie, plávanie, ale aj spoločenské hry a zábavné aktivity – to všetko čaká na deti, poistené v Unione, ktoré využijú prázdninový pobyt v Špecializovanej nemocnici pre ortopedickú protetiku, n.o. v Bratislave. „Letný pobyt  je určený pre deti so skoliózou a poruchami držania tela vo veku od 6 do 17 rokov (vrátane). Veľmi nás teší, že každý rok sa záujem zo strany našich poistencov zvyšuje a deti sa aj opätovne vracajú. Minulý rok ho absolvovalo už 116 detí,“ hovorí Beáta Dupaľová Ksenzsighová, hovorkyňa Unionu.

Prázdninový detský pobyt sa začína v pondelok obedom, končí v piatok obedom a počas celého týždňa je zabezpečená strava a pitný režim. Pobyt je zameraný na nácvik správneho držania tela pod dohľadom špičkových odborníkov. Deti absolvujú rehabilitačný program v telocvični a v bazéne s individuálnou odbornou konzultáciou. „Dohľad nad priebehom pobytu zabezpečuje sestra v spolupráci s lekárom a cviky, ktoré sa v tábore vaše dieťa naučí, určite využije aj doma pri ďalšej prevencii bolestí chrbtice,“ vysvetľuje Elena Májeková, riaditeľka sekcie zdravotného poistenia v Unione. V popoludňajších hodinách sa deťom budú venovať animátori, ktorí ich zaujmú rôznymi spoločenskými a zábavnými hrami, súťažami, kvízmi, tvorivými dielňami a športovými aktivitami.

Pozor, kapacita pobytov je limitovaná

Svoje dieťa, poistené v Union zdravotnej poisťovni, môžete prihlásiť najneskôr do 30.6.2022 a bude Vám poskytnutá:

100 % zľava z doplatku za animátorské a doplnkové služby a kompletná úhrada týždenného hospitalizačného pobytu (pobyt v cene 125 € teda budete mať zadarmo)
zľava 33 € zo sumy za denný ambulantný pobyt (z plnej ceny 175 € doplatíte 142 €).

V prípade, že využijete 33€ zľavu na denný ambulantný pobyt, môžete si zvyšné náklady refundovať cez príspevok na rekreáciu u svojho zamestnávateľa.

Vaše dieťa sa domov vráti so zážitkami z „tábora“, ale vy budete vedieť, že ste urobili všetko pre jeho zdravie a ešte ste aj s Union ušetrili!

Viac informácií nájdete na našej stránke www.union.sk

Informačný servis

K téme

Cestovný ruch v Bratislave: Aké sú jeho najväčšie výzvy a ciele? Spojená škola v Šali: Krok do budúcnosti s moderným vzdelaním a širokou škálou odborov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.