Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. septembra 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Máša a Medveď na ľade s COOP Jednotou!

BRATISLAVA 6. septembra 2017 – COOP Jednota v októbri prinesie obľúbenú rodinnú šou Máša a Medveď na ľade. Pre každého, kto si chce na ľadovej ploche v Bratislave alebo Košiciach pozrieť veselé predstavenie známych postavičiek, máme dobrú správu. Vstupenky nebudú v predaji, lebo COOP Jednota všetkých záujemcov pozýva! V hre je vyše 10 000 vstupeniek, pričom denne sa ich rozdá viac než 400. Stačí nakúpiť v COOP Jednote za 10 eur a poslať SMS, a každý má šancu vyhrať až 4 vstupenky. Tie je možné získať aj v jednoduchej súťaži na stránke www.masamedvedcoop.sk. Súťaž trvá od 1. do 20. septembra 2017 a predstavenia sa budú konať 7. októbra v Steel Aréne v Košiciach a 14. októbra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. COOP Jednota a Máša s Medveďom sa na vás už tešia!

K téme

Kráľovná z téglika oslavuje 70 rokov. Ako sa z tresky v majonéze stal gastronomický klenot Slovákov? Privátne značky dávajú slovenským výrobcom priestor na rast, Kaufland takto spolupracuje s vyše 40 dodávateľmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.