Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. januára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

MARKÍZA:Televízne noviny a Búrlivé víno kraľovali stredajšiemu večeru

BRATISLAVA 23. januára – Suverénne najviac divákov prilákala k obrazovkám aj v stredu 22. januára 2014 televízia Markíza.
Najsledovanejším programom dňa sa stali Televízne noviny s ratingom 13,0 % a trhovým podielom 39,1 % v strategickej cieľovej skupine 12-54. Súhrn najdôležitejších udalostí dňa si nenechalo ujsť 830-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Výborne sa darilo aj nasledujúcej relácii Športové noviny (rating 12,1 % / share 34,6 % v 12-54).
Medzi nespravodajskými programami patrilo jednoznačné prvenstvo rodinnému seriálu Búrlivé víno (rating 12,7 % / share 33,3 % v 12-54). V univerzálnej cieľovej skupine 12+ išlo s 838-tisíc divákmi pri obrazovkách o celkovo najsledovanejší program dňa.
Jednotkou na trhu v čase vysielania bola aj nasledujúca séria príbehov Rodinné prípady, epizóda s názvom Otcovo tajomstvo dosiahla v cieľovej skupine 12-54 zatiaľ najvyšší rating 8,2 % aj trhový podiel 26,2 %.
Podvečer zabodoval historicky najúspešnejší slovenský seriál Susedia. Druhá epizóda z pravidelnej dvojporcie zaznamenala v cieľovej skupine 12-54 rating 8,9 % a trhový podiel 30,5 %. Vychutnal si ju dokonca vyšší počet divákov z širšej cieľovej skupiny 12+, než premiérový denný seriál konkurencie vysielaný v prime-time.
Najúspešnejším programom televízie Doma sa v stredu už tradične stal turecký romantický seriál Sila (rating 2,3 % / share 7,2 % v 12-54).
Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto) bola v stredu v cieľovej skupine 12-54 výrazným trhovým lídrom celodenne (share 35,0 %) aj v prime-time (share 39,2 %).

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Talianska tlač bije na poplach. Poznáme podrobnosti antidemokratického plánu bruselských úradníkov Dobrovoľníci zo spoločnosti Henkel Slovensko sa opäť zapojili do podujatia Naše Mesto

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.