Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

MARKÍZA: Zámena manželiek sa vracia s novými slovenskými časťami

BRATISLAVA 4. februára – Osudy slovenských rodín sú späť. Televízia Markíza dnes večer, v pondelok 4. februára o 20:20, odvysiela prvý diel novej série úspešnej reality šou Zámena manželiek.
Po výbere najlepších českých epizód z produkcie sesterskej TV Nova si diváci od dnešného večera budú môcť opäť vychutnávať premiérové slovenské časti.
V dnešnom príbehu sa stretne mladá, iba 18-ročná Katka z Topoľčian s temperamentnou a ráznou Rómkou Janou z Nových Zámkov. Dokážu sa postaviť vlastnému strachu a pochopia, že život nie je len čiernobiely?
Diváci budú môcť sledovať, kto skutočne niečo robí, komu nesmrdí len robota a dostanú šancu pochopiť, že nikoho nemožno posudzovať len na základe spoločenských predsudkov.
Zámenu manželiek vyrába pre TV Markíza jej dvorná produkčná spoločnosť MediaPro Entertainment Slovakia. Ide o adaptáciu originálneho formátu s názvom Wife Swap, ktorý vytvorila britská firma RDF Media.

PR oddelenie TV Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;bl

K téme

Zahaľte svoj život do vzácnych vecí s Answear.sk Zahaľte svoj život do vzácnych vecí s Answear.sk

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.