Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. januára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

MARKÍZA: Televízne noviny a Popoluška v Monte Carle víťazmi

BRATISLAVA 7. januára – Televízia Markíza úspešne vstúpila do druhého týždňa roku 2014. V trojkráľový pondelok 6. januára 2014 jej patrilo päť najvyšších priečok v rebríčku najsledovanejších programov dňa.
Najsledovanejším programom dňa sa v sviatočný pondelok v oboch hlavných cieľových skupinách stali Televízne noviny. V strategickej cieľovej skupine 12-54 dosiahli rating 15,4 % a trhový podiel 40,4 %. Nenechalo si ich ujsť 904-tisíc divákov starších ako 12 rokov.
Druhú priečku obsadila slovenská premiéra romantickej komédie Popoluška v Monte Carle (rating 13,2 % / share 31,8 % v 12-54). Popová hviezda Selena Gomez v hlavnej úlohe pritiahla k obrazovkám najmä mladé ženy 15-24, ktoré Markíze zabezpečili trhový podiel až 43,1 %.
Jednotkou na trhu v čase vysielania bola aj nasledujúca česká komédia Ženy v pokušení (rating 7,0 % / share 33,4 % v 12-54).
Až pol milióna divákov vo veku nad 12 rokov prilákal podvečer k obrazovkám druhý diel z dvojporcie historicky najsledovanejšieho slovenského seriálu Susedia (rating 10,2 % / share 29,2 % v 12-54). Premiérový pôvodný seriál konkurencie nedosiahol ani polovičnú sledovanosť.
Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto) bola v pondelok v cieľovej skupine 12-54 výrazným trhovým lídrom celodenne (share 37,7 %) aj v prime-time (share 39,7 %).

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.