Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

MARKÍZA: Pomsta hriešnice si podmanila divákov Markízy!

BRATISLAVA 7. februára – Televízia Markíza aj v stredu 6. februára 2013 ovládla prvé priečky rebríčka najsledovanejších programov dňa. Hriešnica si opäť podmanila divákov Markízy. Druhý diel veľkolepej dobrodružno-romantickej filmovej série s názvom Pomsta hriešnice dosiahol v strategickej cieľovej skupine 12-54 vysoko nadpriemerný rating 12,3 % a trhový podiel 35,4 %. V univerzálnej cieľovej skupine 12+ prilákal k obrazovkám 657-tisíc divákov a výrazne porazil akvizičné seriály konkurencie. Nemeckému filmovému hitu sa obzvlášť darilo v cieľovej skupine ženy 12-54 (shr 39,1 %). Záverečnú tretiu časť televíznej ságy s názvom Víťazstvo hriešnice odvysiela TV Markíza už budúcu stredu 13. februára 2013 so začiatkom o 20:20.
Pôvodný rodinný seriál Búrlivé víno si udržal rekordnú sledovanosť z utorka. V cieľovej skupine 12-54 zaznamenal rating 13,0 % a trhový podiel 39,6 %. Na ďalšie pokračovanie príbehu dvoch rozhádaných vinárskych rodín bolo v stredu podvečer zvedavých 696-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Búrlivé víno sa stalo najúspešnejším nespravodajským programom dňa, konkurenčná súdna šou výrazne zaostala. Seriál tradične zabodoval najmä v kategórii žien 12-34 (shr 50,8 %).
Celkovo najsledovanejším programom dňa boli v stredu v oboch hlavných cieľových skupinách Televízne noviny. V 12-54 dosiahli rating 14,6 % a trhový podiel 40,5 %. Pozrelo si ich celkovo 869-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.
Súhrn udalostí dňa zabodoval najviac medzi mladými divákmi 12-34 (shr 43,5 %) a u takmer polovice divákov s vysokoškolským vzdelaním pri obrazovkách.
Markíza group mala v stredu v 12-54 výrazne líderské postavenie na trhu celodenne (shr 35,4 %) aj v prime-time (shr 38,6 %).

PR oddelenie TV Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti Zahaľte svoj život do vzácnych vecí s Answear.sk

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.