Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. októbra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

MARKÍZA: Modré z neba dnes aj so skupinou Peter Bič Project

BRATISLAVA 23. októbra – Plnenie tajných snov na obrazovkách televízie Markíza sa rozhodne nekončí. Obľúbená rodinná relácia Modré z neba s moderátorom Vilom Rozborilom ponúkne v stredu 23. októbra 2013 o 20:30 ďalšiu trojicu dojímavých príbehov. Bonbónikom bude vystúpenie úspešnej skupiny Peter Bič Project.
Hneď v úvode chytí divákov za srdce príbeh o mame a jej troch dcérach. Fungujú vo štvorici, bez chlapa. Ivana mala na nich jednoducho smolu. Ich osud je ale okorenený nielen chudobou, ale aj chorobami. Dvojičky Maťka a Livka majú DMO, pričom Maťka je na tom horšie, potrebuje invalidný vozík. A mamka Ivanka je na vozíku momentálne tiež, operácia by jej ale mala pomôcť. Všetko nešťastie však jednoznačne prehlušuje rapotanie dvojičiek, ktoré sú nádhernými veselými stvoreniami.
Silná spoveď Petra – chlapa, ktorý krátko po svadbe dostal najväčšiu facku od života. Rakovina semenníka. Po ročnej liečbe sa teší, že žije. Zároveň však smúti. Peťo vlastné dieťa nesplodí. Priznáva, že to s ním riadne zamávalo. Veď s milovanou Veronikou si plánovali rodinu, vyberali mená. Mladý krásny pár, ktorých ani táto rana nerozdelila. Veronika je Peťovou oporou. Tešia sa zo života, v ktorom prím hrajú motorky. V Modrom z neba si ich obaja užijú plnými dúškami.
Krátko po narodení najmladšieho Lacka začali rodičia troch detí holdovať alkoholu. Otec prišiel o prácu, starosti utápali hľadením na dno pohárika. Mama napokon podľahla rakovine pečene. O deti sa musel postarať otec. Už úplný alkoholik. A všetko išlo dolu vodou. Zuzka so Simonkou sa starali o malého bračeka, situácia začala byť neúnosná, deťom reálne hrozil detský domov. Ujali sa ich Gardošovci, teta Vierka a ujo Imro. A deti konečne pochopili, čo je to spokojná, láskyplná rodina.
Relácia Modré z neba je zároveň štartérom pomoci. Ťažký osud ľudí sa po vysielaní snažia zmierniť aj diváci. Pomoc im môžu ponúknuť prostredníctvom facebookovej fan page Modré z neba, ktorá ma v súčasnosti viac než 331-tisíc fanúšikov. Jednotlivým príbehom sa venuje aj webstránka modrezneba.markiza.sk. Návštevníci sa na nej môžu dozvedieť aj množstvo zaujímavostí o relácii.

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine Kozmon, Lechan, Procházka aj Manga. 4 autori a 4 čerstvé novinky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.